Chuti vam lizanie musliciek?-sex

idid

ja som zena ale oral akosi neoblubujem neviem preco nemusim to mam to racej ked mi to priatel robi prstami alebo rukou..neviem mozno som vynimka =)

ronaldo

moja frajerka ma chutnu muslicku :) rad ju tam lizem - je jej to vraj prijemne, ale orgazmus nikdy nedosiahla..neviem teraz ci je problem vo mne alebo v nej...

cartman

no ahojte!!
sak taky krasny pocit ked sa hrajem s partnerkinou babikou....hlavne nech je vonavucka a pekne upravenucka....ciarka nevadi...najma v tych zarezoh by ste sa mali lepsie holit...dost to skrabe...ale pri pocite ze ake je o makkucke a ako sa vam partnerka chveje a stona je to zanedbatelne....jooooj thaka chut na mna prsila....

madman

kyslejsia baba moze byt z hoci coho, uz len z toho, ze je casto cervene maso... to je o strave a zivotosprave, tak ako aj u chlapa. lieky to tiez narusia a ja mam znizenu imunitu a tym aj narusenu mikrofloru, takze verim tomu, ze som teraz kyslejsia ... takze ani draheho nejak nenutim ...

moniqa87

no ten moj je tym skoro posadnuty... asi mu tak dobre chutim, proste ja ho o nic prosit nemusim, to skor on prosi mna aby mohol... :-))) stastna to ja zena...

madman

nu ja by som mu nefajcila.
moj sa tiez netvari nadsene, nepytala som sa ho na to, ale zasa viem, ze ja som momentalne asi kyslejsia, lebo som mala problemy dlhodobe...ô
ale kebyze mi chlap povie, ze mi to robit nebude (ako celkovo, nie len koli mojej momentalnej indispozicii) tak mu to nerobim ani ja...