Hladovka

martinaT

ferra!
nechcem naznacit ze si vymyslas ale vies kolko ludi sa stazuje z hladoviek??dokonca sama zora coborva vravela ze vyhnut sa hladovkam pretoze to je len tzv JOJOEFEKT,a ked anabell chce drzat hladovku a vrati sa do rezimu kde aj nieco zje priberie uz len pri pohlade na ovocie !ja som drzala hladovku tyzen ,a pozor to som aj nieco zjedla,a pribrala som zo samotneho jogurtu,ryze,masa,a dokonca mi to ztazilo trravenie a nafukovalo ma brucho po hocicom,a po hladovke som bola este tlstejsia ako som vyzerala PRED HLADOVKOU...tolko z mojej strany.

ferra

Prave naopak! Hladovka dokaze byt telu velmi prospesna ak vies ako to mas robit. Okrem toho ze si detoxikujes telo, organy sa znova "nastartuju", dokaze vyhubit aj rakovinu v tele. Pri rakovine sa vobec neodporuca pokracovat v predoslych stravovacich navykoch.

alen

hladovka ma roznu dlzku podla problemov ktore ides riesit a preto by bolo dobre prestudovta si knihu od Malachova dokonala ocista organizmu lebo to nie je sranda a mzue sa skoncit aj smrtou v pripade porusenia urcitych predpisov

martinaT

upozornujem ked mas hladovku alebo chces hladovat a budes si chciet daj co len meso alebo banan priberies a budes tlstejsia viac nez si bola!je to aj nezdrave ta hladovka