Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

SIKANUJU MA

Príspevok v téme: SIKANUJU MA
lucya

Ahoj,v septembry idem na strednu,ale hrozne sa toho bojim.Som skor hanbliva a neviem sa zaradit do kolektivu.Ak sa snazim s niekym zoznamit moc mi to nejde ,vzdy sa tam citim trapne alebo nieco trapne spravim. V skole mam len velmi malo kamosov (3)ak sa s niekym zoznamujem a som aj s kamosmi tak s tym \\\"cudzincom\\\" ; v pohode komunikujem ,ale ak som sama vzdy z toho vzide nieco trapne.Pred mojimi kamosmi som ako normalna baba v mojom veku ,dokazem sa pri nich odviazat a stale o niecom kecam.Spoluziacky sa so mnou bavia len ,ked odo mna nieco chcu,dobre sa ucim a oni to vyuzivaju.Ja spprosta im to dovolim,lebo neviem povedat nie-nechcem si spravit dalsie problemy.Vsetko by bolo este OK ak by neexistovala telesna.Som total drevo aj ked sa snazim.Ja proste za to nemozem.Naozaj sa snazim ,ale jednoducho mi to nejde.Nasa trieda je asi najsikovnejsia co sa tyka sportovania na skole.Ked hrame basket alebo neaku skupinovu hru,casto druzstvo , v ktorom som ja prehra.Potom si ,vsetky baby na mne vylievaju zlost.Baby ,ktore zistia ,ze su s
o mnou v druzstve odmietavaju cvicit.Hovoria o mne ,ze som j*bnuta atd...Vzdy,ked sa konci telesna,tak v satni potajomky placem,obcas,ked som na dne, myslim az na samovrazdu ,ale nebola by som toho schopna som na to moc zbabela a oni mi zato nestoja.Viem,ze to asi do zdravia nepatri,ale ja som to potrebovala dat zo seba von...

jajka001

az na ten problem s tym sportom mas uplne normalne problemy co sa komunikacie a vztahov tyka. co sa tyka toho sportu, bud si vybav u lekara povolenie necvicit, alebo naopak zacni na sebe makat, trenuj, cvic, posiluj, a uvidis ze tvoja fyzička sa zlepší. aj sebavedomie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

SIKANUJU MA - Fórum - ZDRAVIE.sk