Jemnost, gracilnost

Príspevok v téme: Jemnost, gracilnost
kudrnka

Chcem sa s Vami podelit o moj "problem". Mam 163 cm a jednoducho som typ jemnej zeny, po ocinovi mam dlhe nohy aj ruky a posobim celkovo velmi stihlo, hovoria ze gracilne. A tu tkvie odkjakziva moj problem, vzdy som si kvoli tomu pripadala menejcenna. Jedla som aj ked som nemusela, len aby som pribrala, len som si tym nicila zdravie. Neviem ci to bola zavist alebo nieco ine, ale niekedy mali na mna baby narazky a ja predsa nemozem zato aka som. Jednoducho mam to dane, ja som sa preto zacala neznasat, vtedy som bola hlupucka, sama sebe som tym robila zle. Pritom mnoho ludi ma povazuje za pritazlivu, ale ja mam taku utkvelu predstavu, ze iba riadna zenska ma sebavedomie.Jednoducho v spolocnosti "velkych" zien sa citim neisto. Na svoj vek vyzeram naozaj velmi mladucko a neviem ako to vyuzit vo svoj prospech. Ina baba by asi vyuzila niektore veci, ktorymi disponujem, ale ja sa niekedy aj naschval obliekam tak, aby som neuputavala svoje okolie.

kudrnka

Mam 26 rokov, prirodzene nefarbene plave vlasy.
Jednoducho je to tazke pre mna, ja si radsej nedam ani topanky na opatku, lebo hned ma okolie viac pozoruje, ja som asi vazne "slahnuta", niektore baby sa obliekaju tak, aby co najviac zaujali, aj ja si to mozem dovolit, ale...
Neviem sa jednoducho presadit a potom som samozrejme nespokojna, neviem ci ste pochopili z mojho opisu, v com tkvie moj problem

kudrnka

Mam 26 rokov, prirodzene nefarbene plave vlasy.
Jednoducho je to tazke pre mna, ja si radsej nedam ani topanky na opatku, lebo hned ma okolie viac pozoruje, ja som asi vazne "slahnuta", niektore baby sa obliekaju tak, aby co najviac zaujali, aj ja si to mozem dovolit, ale...
Neviem sa jednoducho presadit a potom som samozrejme nespokojna, neviem ci ste pochopili z mojho opisu, v com tkvie moj problem

simona

Este mi povedz, ze mas blond alebo rysave vlasy a menej ako 22 rokov a o nazory inych, velkych zien, co stretas, sa nemusis starat. Ved vies, ze zena ti nikdy nepovie pravdu do oci, ze si pekna, iba ak to nie je pravda.