sposobi slnko pletove vyrazky?

simona

Neviem, ci by ten moc na nu zabral, ona je skor z tych, co chcu stale vyzerat tip-top, paradnica, to by bolo pod jej uroven. Keby bola tesne po puberte, ani ma to neprekvapilo, ale ona ma uz skoro 34 rokov. Tie jej vyrazky su dost velke, asi 0,4 cm, nemerala som to, hadam neprehanam a niekde ma aj jazvy. Ak ideme niekde von, dava si na to tony make-upu, ale velmi sa to neda zakryt.

femka

no tak podla mna toto nie je zo slnka ...zo slnka to po par dnoch ked sa plet ukludni prejde:)..toto moze byt problem vnutorny a moze ho sposobovat cokolvek...cize napr. konzumacia mlieka a mliec. vyrobkov,hormonalna funkcia ,zle travenie ,a zle crevne vyprazdnovanie ,plesen v tele....atd. ja na jej mieste by som prestala konzumovat rozhodne mlieko a vyrobky a aj rastlinne maslo ..tak isto aj obmedzit sladkosti. dalej nech vela pije a a nech si kupi produkt-SYNBIO:)..dobre je aj natierat plet mocom ale to neviem ci ma na to odvahu:)..ak nie nech si kupi ichtamolovu mast v lekarni na vyrazky je dobra:)a vyborne je aj nahrievat sa infralampou:)

simona

A podarilo sa toho zbavit? Ona tvrdi, ze uz to ma rok. Bola vraj aj u doktora, ale nema pocit, ze by sa to zlepsovalo. Teraz sa boji, ze jej to ostane navzdy.