LESKY NA PERY AVON

Príspevok v téme: LESKY NA PERY AVON
lll

caute,chcela by som si objednat lesk na pery z avonu(cool pout -odtien iced latte)pretoze ma hrozne laka tento odtien a uz dlho taky hladam ,ale bojim sa toho ze to nebude kvalitne a ze to dlho nevydrzi na perach ,nemal nahodou niekto neaky lesk z tejto rady alebo aspon neaky iny avon lesk,co si o nich myslite?

jaja_17

macko pu a s leskom Perfect pout nemas skusenosti on je s colortrendu a meni farbu s priesvitnej az na ruzovkastu...ma s nim skusenost???

jaja_17

mno tak ja som rozhonuta pre ten cool pout len nevem odtien ci iced latte alebo ice princess...boze porazi ma!!!=(

macko.pu

takze jaja_17: mala som aj ten:)) mne sa strasne pacil, fakt bol dobry, pretoze nebol prilis farebny a mal taky ten mierne vodnaty efekt, ak vies co asi myslim:))) ak vyhladavas lesk, ktory nechces, aby bol taky dost farebny na perach, tak tento je skutocne super, ten efekt, ktory mal sa mi velmi pacil:)) ale s tym odtienom ti bohuzial neporadim, pretoze ja som mala iny. ale ono ta farba daneho lesku nebyva az taka odlisne od toho na obrazku, jasne, ze obcas sa stane, ze akosi nesedi, ale zriedkakedy. tak pokial mas taku tvar, ze by ti pristal, resp. take odtiene pouzivas, tak nie je problem:)) ale samozrejme, ze ta nechem presviedcat alebo co, to vobec, taktiez nechcem, aby si kvoli mne lutovala, ze sa ti nakoniec nebude pacit:)) ja som len napisala ako som s nim bola spokojna, ale tak vies, kazdy je spokojny s niecim inym, mne sa mohol velmi pacit, ale druhi s nim mohli byt nespokojni. tak ja len tak pre obsirnejsie informacie:))) hadam trosku pomohlo.
a lll, mala som dokonca aj ten:))) ale mala som straasne tmavy odtien, absolutne mi nepristal. som sa prestrelila, som myslela, ze to inak vyzneje na perach, ale naopak. vyzeral mierne svetly, ale po naneseni sa vyrazne zafarbil do cervena, akoby som mala naruzovane pery a piritom to mal byt len lesk. no ale to asi kvoli tomu zlemu odtienu, neviem. inak je dobre husty a na perach posobi doost vyrazne a mierne ti pery aj zvacsi. neviem ci hladas aj nieco take typovo ruz alebo cisto jemny lesk:))) takze tak.
ak hocijake otazky, tak sa kludne pytajte:)))

lll

macko.pu a nemala si niekedy glam shine od lorealu?ak ano tak ake rozdiely su medzi nim a medzi tymi cool pout z avonu?

macko.pu

inak, baby, vsetky, ktore nieco zaujima ohladom tych leskov, popr. aj inych vyrobkov, tak kludne sem napiste, len ja teraz musim odist, tak vam vecer poodpisujem ake mam ja s nimi skusenosti, dobre? zatial sa majte:)))