Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bradavice na rukach

JD

mne sa to robí každé leto na rukách a zvyčajne používam už spomínaný lastovičník - mne dosť zaberá, mala som aj jednu bradavicu na nohe a tú mi dali preč tekutým dusíkom, tiež zabralo a takisto ten wartner pomáha..stačí si vybrať :)

marianne99

Ja som mala 3 menšie bradavice na prstoch asi rok, keď som počula, že si to treba potierať snehom (normálnym prírodným). Po prvom potretí sa mi asi do rána všetky stratili.

Annemarie_7

Trápili ma bradavice veľmi dlho. Bola to pre mňa nočná mora. Skúšala som všetko cez vodičky z lekárne, nezmyselné vypalovanie dusíkom, lastovičník, všelijaké cesnaky a cibule v octe atd.. Trápila som sa s tým 3 roky a bradavice len pribudali. Teraz som začala používať takú tyčinku Wartner v ktorej je kyselina na ničenie bradavíc. Bradavice mi uplne mizn u a ja sa už nehanbím za svoje ruky. Treba to ale poživať do vtedy kym bradavica uplne nezmizne čo je tak minimalne mesiac. Ale vzhladom na tie 3roky to bolo nič. Naozaj odporúčam;-) Dá sa to kúpiť v lekárni ani to nie je prílis drahé.

ika2305

Ja som mala síce iba jednu bradavicu, ale keď som použila lastovičník, tak zmizla. Videla som už aj lastovičníkovú tinktúru. Sesternica mala tiež bradavice a po potretí šťavou z tejto rastlinky je zmizli. Treba vyskúšať. Ak nevieš ako vyzerá tak kukni tu: www.veronica.host.sk
Je to divo rastúca bylina. Nájdeš ju skoro všade. Veľa štastia v odstraňovaní bradavíc a hlavne v nájdení príčiny ich vzniku.

hmmmmmmmmm

ak mas problem,ze bradavic je viac a su rezistentne,moze ist o problem s imunitnym systemom.imunitu znizuje aj napr.stres/okrem inych faktorov/,bol si na imunologii?pouzivas pripravok od doktorky spravne?pri liecbe sa odporuca aspon raz do tyzdba si opatrne odstranit napucanu odumretu kozu pemzou/alebo na to vyclenenim pilnikom na nechty,najlepsie tymi jednorazovymi./.takisto si treba dokladne kremovat ruky, pri popraskanej kozi totiz virus bradavice lahsie sa dostava do koze.takisto na jar rastlinku lastovicnik, jej mliecna stava je ucinna, potiera sa s nou bradavica.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bradavice na rukach - Fórum - ZDRAVIE.sk