Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prosím...

Príspevok v téme: prosím...
ročenka

som vadna?ked idem preč z domu 3x skontrolujem či zamkla dvere. odidem od auta , no vratim sa či som zamkla. ak ide syn do školy trpnem či tam dojde či nehavaruje autobus, to iste ak ide manžel autom.mam problem ak chce isť syn niekde sam. bojim sa aby sa mu niečo nestalo. stale rozmýšlam či som vypla plyn,zhasla svetlo a podobne veci...niekedy mama pocit že som vadna a chcem aby sa to skončilo

ewinka

no neviem neviem... ale... takziež... by som navrhla psychologa.. lebo teraz je to take.. a nabuduce budete trpnuut... neviem co... takze moze to byt ja nejaka psychicka porucha... treba ist za dobrym psychologom,pssychologickou...

jaja

Toto je psychycka choroba...trpela som dacim podobnym...napr...ked som sla z domu asi dva krat som sa sla pozriet ci su zhasnute svetla ci je vypnuty plyn a zamkla som dvere a sla von ale ked som vysla tak som si spomenula....naozaj som ten plyn zhasla naozaj som zamkla dvere ? a zas idem hore vsetko skontrolujem... atd... ani neviem ako to preslo asi vekom kedze som tym trpela ked som mala 10-11 rokov...ale navstevovala som psychologa

andy

Ja by som navrhla psychológa, určite to nie je normálne a pramení to zo strachu o ľudí, ktorých ľúbite. Moja sesternica po pôrode svojej dcéry skoro zošalela, mala príznaky všetkých chorôb, stále umierala, bola na tom blbo a odhodlala sa ísť s tým k psychológovi a pomohlo to..

podenka

Vždy sa sústreď iba na jednu vec. Všetku pozornosť zameraj iba na prítomnú situáciu a plne sa jej venuj.Takto nadobudneš istotu.A obavy do budúcna vynechaj.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prosím... - Fórum - ZDRAVIE.sk