Aka riasenka ?

jaja

SUPER ABY SME SI ROZUMELI MOJ NICK JAJA JE CERWENEJ FARBY A JAJA2 JE CIERNEJ....
A INAK ORIFLAME SU PODLA MNA SUPER A NIKDY BI SOM NEODPORUCALA NEJAKI SIT
AK ODPORUCAM TAK SOM JU MALA...........

jaja

sorry sme tu jaja dve a oriflame su podla mna celkom goot ale ...
Ale wem ze nie su naj no na zhustenie su super (podla mna ) a jaja (ja),aby ste nas rozoznali je meno napisane cervenow farbou....

melisssa

tiez nemam nic proti oriflamu az na jednu vec. spiraly. uplne o nicom. avon detto.
parfemy, sprchace, ruze, atd. vsetko v poriadku ale tie spiraly, miss sporty je oproti nim porsche medzi maskarami.

jaja

prepacte...sme tu dve baby s nickom jaja...myslela som ze to patrilo mne ale nie to bolo pre tu druhu...a inak aj ja mam rada oriflame

jaja

hmmm nie niesom kozmeticka poradkyna...urcite nie...a ja urcite nic do kosa hadzat nebudem!...ked chces oriflame hodit do kosa hod!...ja by som niektore drahsie znacky hodila do kosa

melisssa

jezisi, vy si tu riadne protirecite. kto z toho ma vyjst? jedna tak povie, druha onak. dik za take rady.
a jaja: ty si na 100% kozmeticka poradkyna oriflame. vsak mam pravdu?
oriflame a avon spiraly su podla mojho nazoru suce na jednu vec: hod do kosa. chaby efekt, ak vobec nejaky.

Lucinka33

Ja mam Masterpiece Max, ale povedala by som, ze nerobi objem, skor to vytocenie a dlzku. Na objem je lepsia 2000 Calorie.