Ktoré antidepresíva sú najlepšie?

murinka

to mi chcete všetci tvrdiť, ze ste psychicky v poriadku? nikdy ste sa nestretli s depresiou?? ak hej, ako ste ju riešili? dik

murinka

ako som už písala, deprim znižuje účinky hak,tak to nechcem určite riskovať:-) a keď som to ešte užívala pred tým,asi mesiac, nič, žiadny účinok sa nedostavil :-( no ten šport,to som aj ja počula, len keby bol na to čas..

ivva

ja som uzivala deprim, aj teraz ho uzivam, ale nie uplne pravidelne...vraj sa ucinky dostavia az po 2 tyzdnoch uzivania, ja som bola na 2-3 den neuveritelne stastna, a to na dalsi den som maal skusky, na ktoru som sa ucila 2 dni... ako ucinky dake urcite su :) ..ael teraz to neuzivam pravidelne tie 3 tablety denne... inak vsetky ne zlepsenie nalady odporucam sport, endorfiny zarucene a prirodnou cestou

otta

to by aj mna zaujimalo.
ale co poznam ja, tak na upokojenie, ukludnenie a pod predavaju homeopatika sedatif pc. niekomu ale nezaberaju, tak neviem.
potom poznam deprim - ten je na zlepsenie nalady, ale nikdy som ho neskusala, ak tu niekto je, kto ho pozna alebo kto ho uziva, prosim, ozvite sa:) by ma zaujimalo, ze aky je a pod.