Prasknuty vred na zadku

Príspevok v téme: Prasknuty vred na zadku
thomasthomas

Zdravim
Potreboval by som poradit....Mam problem s vredom, ktory sa mi spravil na zaciatku kde sa zacinaju spajat obe strany zadku:D, nebol bolestivy ale pri rannej hygiene mi praskol a tiekla mi z neho krv....Chvala Bohu to ani teraz nieje bolestive, a nemam z neho ani ziaden vytok....mam tam len taku malu dierku ako spendlikova hlavicka...moze to byt nieco vazne? je potrebne s tym ist k lekarovi?
dakujem za odpovede

Onix

Cawte spolutrpitelia ja som mal vred od zakladnej skoli a zanedbal som to najviac ako sa dalo pred dvona rokmi som dostal velke bolesti a musel som ist na pohotovost, verte kazdemu co vravi ze skrabete kachlicki od bolesti, po dvoch rokoch som sa odhodlal na operaciu a nechal som si ten vred teda respektyve tri,po tolkych rokoch sa nieje co divit, teras som dva tyzdne po operacii a mam kostrc ako ruzu verte nieje to vobec prijemne a preto chcem poradit kazdemu co to ma chodte si to dat odstranit co najrichlejsie nech netrpite ako ja teras je to hrozne vas chirurg vam nepomoze musite ist do nemocnice a dohodnut si termin. PS: nevahajte

tixi

manzel to ma po prvy krat dufam ze aj posledny krat,v skratke-mal to medzi nohamy vekost ako slivka zapalene cervene,bolesti a palenie nenormalne,chodit ani nemohol antibiotika nezaberali.horucka 39,nakoniec samo to prasklo po 4 dnoch ani nevedel ako a kedy,co pomohlo?chirurgicky zakrok uspali ho ranu vytlacili a vycistili,doktor povedal ze to je z toho ze ma slabu imunitu a ze z potenia,uvydime co bude dalej drzim palce kazdemu na skore uzrdravenie.

buba1980

ahojte, ako vas tak citam, tak vam zavidim, ja mam 32rokov a tento problem mam od 12tich rokov. pred 4mi rokmi mi to navrelo tak ze z prace ma brali rovno na pohotovost a rovno rezali a vytlacali. skrabala som kachlicky, lekar mi aj dal palicku na zakusnutie lebo zial umrtvenie nepomahalo kvoli hnisu a velkemu zapalu. mala som to tyzden otvorene duzinkou nech to vsetko vytecie. je tomu uz 5rokov a mne sa ten vred vracia stale spat, vacsinou v zime to mam celu zimu kvoli prechladnutiam. momentalne mi to vyslo po dnovom noseni cipkovanych nohaviciek. do vecera mi to navrelo na 2cm a druhy den uz aj vytekalo....drzim vam palce nech sa vyliecite, ja uz nedufam :(((

maruska_123

jablcko tvoj syn nemusi mat vred, ale hemoroid....

a po druhe herpesy-co ja viem, tak v mojom okoli ich maju ludia napr ked su chori alebo tak-cize pri znizenej imunite..asi aj on bohvieaku imunitu nema

jablcko

Dobrý deň
Potrebovala by som poradiť.
Môj 13 ročný brat ma chulostivý probém. Robia sa mu stále na ustach gerpesi. 6e čo ma stým robiť.. A myslím si že to má aj s toho že mi povedal že asi týžden má pri analnom otvore 1 cm vred ktorý ho ani tak neboli ako mu tam zavadzia. Potrebovala by som poradiť že čo to môže byť a ako to liečiť.A určite ho pošlem na kožné.Myslíte že mu doktorka niečo predpiše,Alebo mu to vytlačiť ale to bdu ebolieť alebo to bude musieť ísť chirugicky von?
Ďakujem za skorú odpoveď
Dovi

Hogan

mam taki problem ze na prste sa mi spravil mali pupacik na vitlacanie ale nic mi zneho nechcelo ist atak som sto stale skusal vytlacat a nic apo dvoch tyzdnoch sa mi tam spravila 0.5cm chast neviete mi poradit co to moze byt Dakujem

mmiinniixx

ahoj lady1010 ja mam taktiez vred no predtym com som mala tak mi hned praskol ked mi lekar dal masticku na to teraz to mam iba tvrde asi vo velkosti 2cm ccaa tecie mi z toho krv z trochou hnisu.... nezabera mi ani masticka co mi davali predtym. bojim sa toho ze ma doktor posle na chirurgiu a budu mi to vyrezavat mohla by si mi napisat co vsetko ti robili ci ta uspali alebo ti to umrtvili? dakujem

lukas000

dobry den
potreboval by som poradit.pred nedavnom sa mi spravil v podpazi zrejme asi vred.je to taky hrbolcek tak 1cm..je to tvrdsie a docela to aj boli...nevite co stim abo co to je a ako sa to da odstranit??
dakujem za radu a cas

Ivka 1

Nemyslim,že pomocou ATB to prejde. S najvacsou pravdepodobnostou budes musiet podstupit chirurgicky zakrok.
My sme sa mu vyhli a doteraz je syn bez tazkosti. Samozrejme sa preventivne o to stara.
Nebojte ,ziadna amputacia vam nehrozi ak ranu pred a aj po osetreni dezinfikujete.
Rovnako aj vsetko, co pri osetrovani pouzijete.