Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neznasam sa

jaja

Ja mam o par centy viac ako ty a vazim asi 49 kg :D a pritom chcem pribrat vsak ty si chora ked si myslis ze si tucna :D

:-):-)smile

Pozri as mas normalnu vahu na svoju vysku tak sa nestresuj a nevymyslaj hluposti. Ked uz as tax dostanes do zacarovaneho kruhu anorexie be velmi tazke as z toho dostat. Tak nevymyslaj, normalne jedz a primersne sportuj, a napis si na papier vsetly svoje dobre vladtnosti, vsetko co so dosiahla, vsetko co chces dosishnut a kazdy den sa na to pozeraj.

biba

hm.. ked ta vsetci presviedcaju ze to je v norme tak asi bude problem niekde inde a to v tvojej hlave a v tvojom vnimani seba samej. zaoberaj sa niecim uzitocnejsim ako su kila

ika2305

Mysatko nikto nie je dokonalý. Každý má niečo čo by chcel zmeniť, nech je to čokoľvek. /nemusí to byť len fyzická zmena/ Niekto je príliš malý,veľký, tučný, chudý alebo má krivé nohy, veľký zadok, silné stehná, ubiehajúce oči, škaredé zuby, husté/riedke alebo žiadne vlasy, mastnú/suchú/rapavú pokožku alebo nejaké ekzémy, dlhý/malý nos, veľké/malé prsia(penis), veľké brucho atď. Mohla by som tu písať veľmi dlho. A to som spomenula len nespokojnosť s výzorom, veľa ľudí sa trápi s tým aké má vlastnosti, že má z niečo strach, ktorý nedokáže prekonať, prežívajú rôzne úzkosti a stavy depresie je toho veľa. Neviem či ma budeš vnímať a či ta poteším, ale keď som použila Queteletov vzorec, aby som zistila, či máš nadváhu, ta ti vyšla hodnota 19,23 čo Mierna podváha, tak o akej tučnote hovoríš?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neznasam sa - Fórum - ZDRAVIE.sk