Kapustova polievka - 5 kg za tyzden? Funguje?

Ema1234

13 kg za týždeň??? Neverím. Aj keby si hladovku držala, tak toľko sa nedá schudnúť. A to už nehovorím o tom, čo to môže spraviť s organizmom. :-(

Eduso

Mne pomohla nebola som ani tlsta ale tak chcela som dat este nieco dole:D.Za tyzden som schudla 13kg ale to som aj kazde rano spravila 200brusakov.Zacala som normalne jest a uz 3rok mam tu istu vahu.Je super odporucam:D.Dobru chur pevnu volu prve 2-3dni su najhorsie ale vysledok stoji zato.Ved jeme iba preto aby sme prezili:))

Eduso

Mne pomohla nebola som ani tlsta ale tak chcela som dat este nieco dole:D.Za tyzden som schudla 13kg ale to som aj kazde rano spravila 200brusakov.Zacala som normalne jest a uz 3rok mam tu istu vahu.Je super odporucam:D.Dobru chur pevnu volu prve 2-3dni su najhorsie ale vysledok stoji zato.Ved jeme iba preto aby sme prezili:))

jaja753

ahoj ta polievka je fakt dobre moj otec schudol cez 8 kg za tyzden a ta polievka bola chutna treba si ju vediet dochutit podla svojho tym nic nepokazite a cim viac zeleru tam date tym to viac funguje ja ju jedvama prave teraz tak uvidim ako budem na tom ja ale na ludoch v mojom okoli to zabralo dobre

zuzana12345

ja som schudla 6kg za týždeň,pri poctivom dodržiavaní ale je to totálna hladovka ešte teraz keď si predstavím tu polievku tak je mi zle,nemôžem ju ani cítiť.Je dobrá aj na zníženie cholesterolu,lenže pokiaľ nabehneš na normálnu stravu tak máš všetky kilečka späť

kajka

Ja som schudla 3 kg za tyzden a ta polievka sa mi dostatocne znechutila. Druhy raz, ked som to po case skusala, podarilo sa mi dat dolu 5 kg za 10 dni. Do mesiaca bolo vzdy vsetko spat.