Ake to tam ma byt?

Príspevok v téme: Ake to tam ma byt?
to je jedno

Ahojte, chcem sa poradit. Mam pocit, ze moj priatel tam dole trochu zapacha... Je to moj prvy takyto partner a preto mam asi trosku blbu otazku. Ako to tam dole ma "vonat, zapachat"? Ale aby som to upresnila, taky pocit mam len ak uz odtial nieco vyslo :-P. teda mimo sexu nie... a aby som sa vyhla blbym komntarom tak prizvukum, ze hygiena je u neho dokladna.

to je jedno

Ak ta to tak velmi trapi tak ti prezradim, ze mam 22 :-D Prekvapko?
No to som aj ja niekde citala, ze by mali konzumovat vela jablk, ze je to idealna potravina pre tuto oblast. Ale hovadina je to :-D Ten moj jablka jedava na tony

damme

no dobre..tak mas nieco malinko po 18tke:P :DD.....takze o semeno ti ide hej?:D...no a keby si mala prirovnat jeho "vonu"..k comu by si ju prirovnala?:D...lebo pre mna semeno tiez nevonia:D...kolko ludi, tolko chuti:)....sa hovori, ze co chlap vypije alebo zje pred sexom...tak to potom aj tak "voni" ...podla mna somarina:D

to je jedno

jj, dlhsie som sa neozvala- skuskove je vec zaberajuca vela casu ;-) Noo.. po 18tke mam uz dost davno :-D A dospelost nutne neprinasa so sebou aj skusenost v tejto oblasti... niekto ma chut zacat neskor.. naco to riesit...
No mam na mysli "vonu" spermata

damme

co tu z toho robite tragediu?...kazdy si moze napisat co chce....a ked sa niekomu nepaci...tak nech nereaguje
dala otazku...ale nejasne formulovanu...mozno tu este odvtedy nebola..preco by sa lakala?..ved je v anonymite
z otazky "ake to tam ma byt"..je jasne, ze dievca byt dospela nemoze:D

bobika 1

Ivet, ale tak som to myslela, že po tých všetkých temach tohto typu, niekto založí takuto temu, čo čaká, že ludia budu reagovat inač? pride mi to ako dalšia provokacia, ved mlada sa už ani neozvala...a keby každy trošku porozmyšlal ktora tema je kravina nemusí to byt...

ivetka12

temy nie su vobec zle, iba ludia, ktori ich o par dni zvezu inym smerom. ved ak sa chce dievca poradit, lebo nema skusenosti, preco by to neurobila. take otazky ako hygiena klitorisu alebo pach penisu by vobec nemali byt tabu. a ze sa na ne nachyta tolko ludi, to je dokaz toho, ze je to pre nich interesantne. a co kto napise, to je jeho vizitka.

bobika 1

ja sa vám všetkým čudujem, že reagujete na tieto temy, po hygiene klitorisa je ich tu ako hub po daždi, a všetky sa zvrhnu jedným smerom k osočovaniu....

de luxe

pozri sa, ked chces vediet ako velmi to moze zapachat, okupte sa spolu a umy mu ho. tak zistis do akej miery je to prirodzena aroma a kedy je to uz zanedbana hygiena.

bimbo

ano, popis konkretne kedy to zapacha. z toho co pises sa to neda presne zistit. v pohode to napis, ved si tu ludia pisu otvorene vsetko co ich trapi. na to toto forum je, aby sme si pomohli.

damme

ten pocit zapachu mas hned po tom ako nieco vyslo...alebo po nejakom case ako to vyslo?:D....lebo teraz neviem, ci mas na myslim "vonu" spermata....alebo smrad zaschnuteho spermata...cize neumyteho po styku a inych veciach......hmm?