pomoc, vola ho zlatko

Príspevok v téme: pomoc, vola ho zlatko
zufala

Pomoc, oci mam plne slz. Revem tu do vankusa a neviem, co si pocat. Viem, ze mi budete hovorit, ze som nemala, ale ja som mu pozrela do jeho e-mailovej schranky. Pise mu tam nejaka zenska. Napisala toto. Ahoj zlatko. Na dalsi tyzden mas dovolenku, vsak? Budes doma? Mohli by sme skocit niekde na kavu. Bozkavam ta.
Pise to uz asi mesiac a stale ho oslovuje zlatko, jej hrabe?
Myslite si, ze to mohla napisat aj iba kamoska? Co mam len teraz robit? On je teraz v robote a pride az rano. Mam sa ho to opytat, co to malo znamenat? Alebo radsej nie a zistit viac? Ved mi predsa povedal, ze ak by si niekoho nasiel a mna uz nechcel, povedal by mi to. Mozno to nebude zle, ale dostalo ma to. Rozmyslam este, ze by som jej napisala, ale najskor nieco nezavazne, akoze sa chcem s nou skamaratit, bol by to dobry napad?
Dakujem, dakujem, vsetkym, co mi nejako pomozu.

............

V pohode. Takto sa oslovuju aj zeny navzajom, ze cicka, cicus, zlatko, moja...cloveku az rozum zastava, no niektori ludia takym sposobom prosto hovoria s takmer kazdym. Take materinske typy su to alebo sa tak snazia aspon posobit.

purblanka

sasa,prežila si toho veľa zlého,a možem povedať,že je to velmi smutné,čovedia urobit muži svojim polovičkám.

sasa

Ja len tolko,že ma to ešte neprešlo a neviem, či som viac nahnevaná na muža, alebo tú ženskú,ktorá si s ním volala.Pokazila mi Vianoce a deti to tiež neminulo.Chcela by som na to zabudnúť, ale bohužial, myšlienky sa nedajú zahodiť ako nejaká konkrétna vec. Ináč Vám všetkým prajem kraší rok 2009 ako bol ten vlaňajší, hlavne zdravie a rodinnú pohodu.

sasa

Kia 32.Neda mi reagovať nato,že muž ta presvedčil,že to bolo určené pre kolegu.Mnetiež muž hovoril večer v posteli po milovaní ako ma má rad a ráno som si našla od neho sms a /to NEVEDEL,že si píše so mnu/,že si hlada na pokeci milenku a so mno je len kvoli detom.Muži sú klamári

ejha!

ale pripada mi to akoby zeny boli v dvoch opiziciach- raz je chudatko vo svojom vztahu, a inoked y je spina ked sa miesa do cudzich vztahov!

kia32

Ja som mala našťastie takú istú skúsenosť ako zúfalá.Našla som v manželovom mobile,kt.je aj firemný, sms s oslovením lásky kvet,čo robíš,nejdeš náhodou do mesta?... Prežila som si to rozhodovacie peklo,či sa priznať,či stratím dôveru a tak,ale nakoniec som to nevydržala a spýtala sa ho rovno a išlo o niekoho,koho on vôbec nepzná a tá osoba písala v podstate jeho kolegovi,kt. mal vtedy dovolenku a presmeroval mobil na muža.Ale je pravda,že mi kamošov môžme mať,ale partnerove kamošky nás neuveriteľne iritujú... :)

sasa

Mám choré deti a hladala som lieky a ich použitie a dostala som sa sem.Je zaujímavé čo všetkosa tu píše. Ja teraz tiež prežívam to,čo zufala. Aj ja som zistila, že muž chodí na pokec.To bolo rodeo. Zatlkal,zatlkal.Vyriešila som to po svojom.Nejedm to rozpisovať,je to na dlho, ale som zistila, že namotával ženy.S jednou si aj volal a robil sex po telefone.Je mi s neho zle. Fungujeme kvoli detom. Nebol to jeho prvy prešlap, ale už ma štve, lebo smemanželia 20 rokov a mohol by mat rozum. Takže pre zufalú a podobne podvedené ženy, muži sú svine ale pomáhajú im k tomu zase len ženy, ktoré sú tiež svine. Je to začarovaný kruh.

monka

myslim, ze zufala si naozaj isla zit svoj spokojny zivot... lebo ked jej on povedal, ze v tom nic nie je, tak co ine jej ostava ako mu verit. ak sa nieco v buducnosti prevali, bude to zas riesit, a mozno mu znova uveri alebo mu odpusti. ale teraz sa neoplati tym trapit. znicila by sa.