pomoc, vola ho zlatko

Príspevok v téme: pomoc, vola ho zlatko
zufala

Pomoc, oci mam plne slz. Revem tu do vankusa a neviem, co si pocat. Viem, ze mi budete hovorit, ze som nemala, ale ja som mu pozrela do jeho e-mailovej schranky. Pise mu tam nejaka zenska. Napisala toto. Ahoj zlatko. Na dalsi tyzden mas dovolenku, vsak? Budes doma? Mohli by sme skocit niekde na kavu. Bozkavam ta.
Pise to uz asi mesiac a stale ho oslovuje zlatko, jej hrabe?
Myslite si, ze to mohla napisat aj iba kamoska? Co mam len teraz robit? On je teraz v robote a pride az rano. Mam sa ho to opytat, co to malo znamenat? Alebo radsej nie a zistit viac? Ved mi predsa povedal, ze ak by si niekoho nasiel a mna uz nechcel, povedal by mi to. Mozno to nebude zle, ale dostalo ma to. Rozmyslam este, ze by som jej napisala, ale najskor nieco nezavazne, akoze sa chcem s nou skamaratit, bol by to dobry napad?
Dakujem, dakujem, vsetkym, co mi nejako pomozu.

ajja

boze, zufala...mna to strasne mrzi:(
viem,co prezivas....su to strasny hajzli,som zvedava,ako ti to vysvetli.... a co od nej chces vlastne zistit? ma inak foto na azete?ak chces,ja som na azete,mozme na nu nieco ukut

ajja

aj ja som tot raz urobila....bolo to sice obdobie,ze som s a snim chcel rozist kvoliinym veciam,ale tot ma dorazilo...zrazu som chytila mobla kukla smsky....a verho, tomu,ze som dostala take mdloby z to,skoro som odpadla,krutila sa mi hlava, chcelo sa mi zvracat.....totiz,bol na sluzobke v nemecku a tam mal kolegynu.....a ta mu pisala sms a zmurkajucih cmajllov a neviem co.....este teraz je mi zle....rozisli sme sa a potom mi to chcel vysvetlit....ze je skareda,ze to slovo anglictine neznamena len to,co si myslim atak,davalo jeho vysvetlenie naozaj zmysel....naozaj sa trapil,ked videl,ze ma to zobralo,ale povedla,te tym,ze to ma v mobile nema co skryvat....ok,som si povedala,uverim,ale este som ho podusila,ze tomu mozem aj nemusim verit....odvtedy som sa mobilu ani nedotkla...pre svoje zdravie,lebo ten pocit neviem opisat,ja som na mieste chcela zomriet...a ta hanba,ze som si to pozrela,ale to mi uz bolo vtedy jedno....teraz je vse ok, verime si a je nam super,ako nikdy....
moje kamosky tvrdia,ze kazdy chlap raz zenu podvedie,co si vy o tom myslite?

zufala

Tolko, co som vstala, som sa bola pozriet, ci mi neodpisala, ale nic. Nie, ja som si jej adresu odpisala a potom som jej napisala zo svojej. Hadam mu nic nepovie, lebo nieco by som chcela zistit aj od nej. Ona tam ma azetovu adresu, cize jej mozem napisat aj rychlu azet postu aj mail.

ethel

Noooo tak na toto sú možné rôzne postupy,ale ťažko povedať ktorý je ten správny:-)
Ako prvé Ti chcem povedať-čo oko nevidí,to srdce nebolí....alebo ako tu už písali-nič nemusí byť také horúce ako sa na prvý pohlad zdá...
Za druhé-ja sama roky používam frázu-miláčik je oblúbená forma oslovenia osoby na ktorej meno si momentálne nevieme spomenúť....toto oslovenie používam často,prípadne aj chrobáčik,pišťok,....ale necítim za tým nijakú náklonnosť k opačnému pohlaviu,len obyčajný kamarátsky vzťah!
Za tretie-po svojich skúsenostiach by som jej určite nepísala,nevolala,....možno by som si s ňou dala stretnutie aby som jej povedala,že sa mi to nepáči,ale pozor,ako jej vysvetlíš odkial to vieš?? Urobíš zo seba trubku,čo sa hrabe partnerovi v súkromí,čo naruší dôveru.Ja osobne by som čušala a nechala si to v zálohe,možno trošku posledovala,či nemá časté telefonáty,prípadne stretnutie a jeho by som sa spýtala na to či sa niečo nedeje.
Hlavne nepanikár!Zachovaj chladnú hlavu a všetko čo sa rozhodneš urobiť si v hlave preber aké to bude mať pozitíva ale aj negatíva!

jasminela

To si písala z jeho e-mailovej adresy? fuuha...Tak to ti môžem povedať, že keď je to jeho milenka tak s ním práve telefonuje a všetko mu hovorí..možno sa dohadujú čo ti povedia...

laurika15

Podľa mňa si jej písať nemala. Aby si z toho nevyšla najhoršie. Skús na ho na to spýtať. Povieš ,že ti nefungoval tvoj email a potrebovala si súrne niečo poslať a keď si videla mail od nejakej ženy, tak si si to prečítala. Nie je síce správne klamať, ale toto je len maličká lož, však tak či tak sa priznáš, že si to čítala.

lencok1

Ja by som si to musela vyjasnit, neda sa zit v neistote, neviem aky mate vztah,no hlavne sa netrap, skus to riesit s chladnou hlavou, tym budes mat navrch...
aj mne niekedy chalani napisu, achoj zlatusik nejdes von? ale hned ich usmernim...

lencok1

Ak ti ho raz povedal, asi by nato nemal zabudnut a musi si byt vedomy toho, ze mas moznost sa tam pozriet, ak fakt zabudol, ehm...
to oslovenie zlatko je moc intimne, vies ide o to, ze ak ho tak vola, on jej to mal zatrhnut a vysvelit, ze tak ho moze volat len priatelka, ak mu to pisala viac krat, zrejme mu to lichoti a...

hmmmmmmm

zufala, ako sa hovori nic nie je az take horuce ako sa zda.alebo v tvojom pripade, zachovaj chladnu hlavu, nema zmysel sa trapit dopredu.mas dve moznosti, bud sa na rovinu/ale kludnym hlasom, ziadne vycitky alebo vylevy, proste bez emocii/opytas priatela alebo to nechas tak a budes cakat ako sa to vyvinie.ju by som nekontaktovala, aka je sanca ,ze by ti povedala pravdu,ak by nahodou mal on avanturu?aky mas vztah?aka je pravdepodonsot ,ze by ta priael mohol podvadzat?aky silny je vas vztah??na to poznas otazky iba sama.ake su jeho odpovede na jej e-maily?mozno ona trochu prehana a namysla si:-)

zufala

Praveze nic neodpisala, asi tam nie je. Asi sa pojdem vyspat, mozno rano to bude lepsie. Aj ked neviem, ci teraz zaspim. Treba to vsetko poriadne predychat a rano mu vycistim zaludok.