Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pomoc, vola ho zlatko

Príspevok v téme: pomoc, vola ho zlatko
zufala

Pomoc, oci mam plne slz. Revem tu do vankusa a neviem, co si pocat. Viem, ze mi budete hovorit, ze som nemala, ale ja som mu pozrela do jeho e-mailovej schranky. Pise mu tam nejaka zenska. Napisala toto. Ahoj zlatko. Na dalsi tyzden mas dovolenku, vsak? Budes doma? Mohli by sme skocit niekde na kavu. Bozkavam ta.
Pise to uz asi mesiac a stale ho oslovuje zlatko, jej hrabe?
Myslite si, ze to mohla napisat aj iba kamoska? Co mam len teraz robit? On je teraz v robote a pride az rano. Mam sa ho to opytat, co to malo znamenat? Alebo radsej nie a zistit viac? Ved mi predsa povedal, ze ak by si niekoho nasiel a mna uz nechcel, povedal by mi to. Mozno to nebude zle, ale dostalo ma to. Rozmyslam este, ze by som jej napisala, ale najskor nieco nezavazne, akoze sa chcem s nou skamaratit, bol by to dobry napad?
Dakujem, dakujem, vsetkym, co mi nejako pomozu.

lll

ahoj ja mam sice iba 14,ale chapem ako sa citis,ked som oslavovala 12 narodeniny,tak som zistila,ze oco ma ulozene heslo svojho e-mailu v pc,predtym ako som to nasla stale nieco vypisoval na compe a pritom predtym tam skoro vobec nechodil,vedela som,ze sa nieco deje...tak som sa dostala do schranky,nasla som tam,ze si pise s neakou zenou,pisali si,ze ci sa stretnu a kde,ja som to ukazala mame,potom mu vynadala a uz si s nou nepisal...ale asi o rok a pol bola moja mama na psychiatrii,pretoze mama aj oco ostali nezamestnani a mala zdrav.probelemy,z toho mala depky a musela ist na psychinu...kym tam bola oco si cez neaku inu zoznamku nasiel neaku dalsiu a ked sa mama vratila z nemocnice oco niekam odisiel,povedali mi ze na chatu,bol tam 3 dni,o tyzden odisiel znovu a ja som uz vedela o co ide...no a potom odchadzal na 2 tyzdnepotom k nam chodil raz do mesiaca a teraz ho vidim par hodin do pol roku....uz som bez otca...obcas mi zavola a nahodi vyraz starostliveho otecka a ja sa tvarim ze je vsetko ok ale uz nikdy nic nebude ako predtym...to viem!

andy

Som rada, že je to už vyriešené. Len mám troška pocit z tvojej poslednej správy, že to nie je dobre. Oprav ma, ak sem ešte kukneš

zufala

Pravdepodobne je to uz vyriesene. Teda tu uz asi nepridem. Preto vam znova dakujem, dakujem. Idem si zit spokojne svoj zivot.

zufala

S touto odpovedou som spokojna. Preto dufam, ze sa nedozviem nic ine. Vase rady boli bajecne a napomocne, opat dakujem, dakujem. Mam rada, ked je doma klud.

zufala

Dostala som sa k tomu, na co som cely tyzden cakala. Rovno som sa ho opytala, co je vo veci. On na to, ze ta zena, to je stara kamoska a berie ju ako sestru. Na to, preco ho vola touto zdrobneninou, odpovedal, ze kazdy vie, aky je zlaty a mily, len nie vsetci ho tymto nazvom volaju.

zufala

Zaujimave je, ze tam ma odoslane spravy adresovane mne a este niektorym kamaratom a kamaratkam, ktorych poznam aj ja. Iba adresovane jej tam nie su, mozne vsak je, ze si ich vymazal. Vlastne je tam jedna jedina sprava pre nu. Pise sa v nej, ze jej dakuje za nejaku pomoc.

3nttt

toto iste si aj ja myslim.cim viac to budes komplikovat tym viac sa do toho zamotas a este budes nakoniec ty ta zla.

bobika 1

a ak chceš vediet o čo ide pýtaj sa na rovinu a to takým sposobom, hrabala som sa ti v mailoch, niekto ta oslovuje zlatko, kto to je, nepáči sa mi to, ranilo ma to, chcem vysvetlenie....jednoduchšie nie?

bobika 1

zúfala, ty to tak kombinuješ až to prekombinuješ a aj tak to vypáli úplne ináč ako to plánuješ, lebo ked ho uvidíš na živo dostaneš taký stres, že zabudneš čo si vlastne chcela povedat....a to myslím v dobrom....

zvedava mrska

mozno to tu uz bolo pisane..ale mozem sa spytat kolko mas rokov a kolko rokov ma on?a ako dlho ste spolu a ako casto sa stretavate?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pomoc, vola ho zlatko - Fórum - ZDRAVIE.sk