Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pomoc, vola ho zlatko

Príspevok v téme: pomoc, vola ho zlatko
zufala

Pomoc, oci mam plne slz. Revem tu do vankusa a neviem, co si pocat. Viem, ze mi budete hovorit, ze som nemala, ale ja som mu pozrela do jeho e-mailovej schranky. Pise mu tam nejaka zenska. Napisala toto. Ahoj zlatko. Na dalsi tyzden mas dovolenku, vsak? Budes doma? Mohli by sme skocit niekde na kavu. Bozkavam ta.
Pise to uz asi mesiac a stale ho oslovuje zlatko, jej hrabe?
Myslite si, ze to mohla napisat aj iba kamoska? Co mam len teraz robit? On je teraz v robote a pride az rano. Mam sa ho to opytat, co to malo znamenat? Alebo radsej nie a zistit viac? Ved mi predsa povedal, ze ak by si niekoho nasiel a mna uz nechcel, povedal by mi to. Mozno to nebude zle, ale dostalo ma to. Rozmyslam este, ze by som jej napisala, ale najskor nieco nezavazne, akoze sa chcem s nou skamaratit, bol by to dobry napad?
Dakujem, dakujem, vsetkym, co mi nejako pomozu.

wstastna

brezzza a co ked si prave ja s niekym vypisujem?:) Preto, ze ty priatelovi cumakujes do sukromnych veci, je to takto dobre? Keby ta pristihol, neprepadla by si sa od hanby? Ja teda ano. Ja manzelovi verim, preto ho nepotrebujem kontrolovat. Okrem toho ho mam velmi dobre precitaneho, mam nejaky siesty zmysel, ktory ma nikdy nesklamal, citim, ked nieco nestimuje. Mame velmi uspokojivy vztah, ver mi, chodil so supermodelkou, hereckou, mohol mat ktoru len chcel, a je so mnou, uz nema 20 ani 30, skusil toho dost a nema uz potrebu si pisat.

zufala

Vidis, bydlisko tam mam napisane. Mam tam napisane aj to, ze mam vztah, ale nie meno partnera. Mohla by ona vediet, kto som? Ale ako sa hovori, kto mlci, ten svedci.

ethel

zúfalá,je možné,že to nie je baba na pokec,čo by ťa mohlo tešiť,ale mohla aj nejakým spôsobom zistiť že si to ty...napríklad aké mesto si tam udala ako bydlisko,....

zufala

Aj mne sa teraz zda, ze som zvolila zly postup. Hlavne preto, ze sa ona neozyva. Napisal som jej iba, ze hladam niekoho na pokec. Vobec som jej nenapisala, o co ide.

ika2305

zufala: a ty si jej napísala kto si a aký máš problém, či si len chcela nadviazať rozhovor a zistiť o nej viac?

ethel

Zúfalá,už viaceré sme ti tu napísali,že to niektoré ženy(ale aj muži) berú ako normálne oslovenie!!!Jasné,že keď sa s niekým zoznámim nebudem mu hneď hovoriť zlatko,ale po týždni by mne osobne toto oslovenie pripadalo normálne,teda nič na tom nevidím.A keďže si jej napísala,som si istá,že to už vie aj tvoj partner!!! TO bolo prvé čo určite urobila keď si ten mail prečítala.Podla mňa si zvolila zlý postup.

ika2305

Dá sa to zistiť, keď muž klame. Treba sa ho to nečakane spýtať (tak aby si vopred nestihol pripraviť akceptovateľnú odpoveď), a keď zostane v pomykove alebo sa bude divne správať, niečo nie je v poriadku. Ono ty ho určite poznáš, a vieš kedy zmení správanie. Sú muži (ale aj ženy samozrejme), ktorí sú riadni herci a dobrí klamári. Čím dlhšie máš partnera, tým lepšie by si ho mala poznať a zistiť, keď sa niečo deje. Je to zložitejšie, keď s ním nebývaš často. V tejto situácii by si mala zachovať chladnú hlavu a riešiť to s rozvahou. Ale... ľahko sa hovorí, ťažšie sa koná. Hlavne to nerieš spontánne, ty si vo výhode, že vieš o tej žene. On to zatiaľ nevie. Dobre si premysli, čo spravíš, čo a ako mu to povieš.

ewinka

juj, zufala... :( necitala som sice celu temu, lebo nemam cas.. ale.. som zvedawa ako sa to cele vyvinie.. a si neviem ani predstavit, co by som robila. keby sa to stalo mne... vobec.. ale i tak.. nie je daco s kostolnym poriadkom, ked mu vypisuje nejaka zena a tak ho vola.. ze zlatko... tak.. :( daj vediet... ako to dopadlo.. :) dobre?? aa drzim palce..

zufala

A myslite si, ze keby v tom nieco bolo, ze by sa mi priznal? Pravdaze, dufam, ze v tom nic nie je. Ak s nou flirtoval iba cez net a nic ine sa neodvazi, to este beriem. Preco ho vsak ona najskor volala menom a priezviskom a potom zmenila oslovenie?

zufala

To musi byt strasne, ked potom dovera opadne. Clovek uz asi nikdy nebude verit uplne vsetkemu. Podla mna ho pozna uz davno alebo po nom ide. Pravda, vsetko moze byt inak a preto teraz rozmyslam, ci sa ho to cez vikend rovno opytam alebo pockam, aby som mala dokazy.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.