pomoc, vola ho zlatko

Príspevok v téme: pomoc, vola ho zlatko
zufala

Pomoc, oci mam plne slz. Revem tu do vankusa a neviem, co si pocat. Viem, ze mi budete hovorit, ze som nemala, ale ja som mu pozrela do jeho e-mailovej schranky. Pise mu tam nejaka zenska. Napisala toto. Ahoj zlatko. Na dalsi tyzden mas dovolenku, vsak? Budes doma? Mohli by sme skocit niekde na kavu. Bozkavam ta.
Pise to uz asi mesiac a stale ho oslovuje zlatko, jej hrabe?
Myslite si, ze to mohla napisat aj iba kamoska? Co mam len teraz robit? On je teraz v robote a pride az rano. Mam sa ho to opytat, co to malo znamenat? Alebo radsej nie a zistit viac? Ved mi predsa povedal, ze ak by si niekoho nasiel a mna uz nechcel, povedal by mi to. Mozno to nebude zle, ale dostalo ma to. Rozmyslam este, ze by som jej napisala, ale najskor nieco nezavazne, akoze sa chcem s nou skamaratit, bol by to dobry napad?
Dakujem, dakujem, vsetkym, co mi nejako pomozu.

Verka

..necitala som vsetko..ale mno z vlastnej skusenosti si myslim ze je take minimalne percento parov ktore vedia o sebe UPLNE vsetko a __NIC__ si netaja...zufala uplne ta chapem ze si z toho zufala aj napriek to mu ze nevies o co presne ide,ja som taka ista..v mojom pripade som sa tiez takto nahodou docitala na priatelovom icq ako nieze jemu niekto pise ale ako on flirtoval s jednou kamoskou o ktorej som vedela ze ju ma..ne kedze u mna to vyzeralo jednoznacne ze ju pozyva do svojho narucia tak som mu to aj pekne vytmavila!to by ste mali vidiet...ale nakoniec z toho vyslo ako mi to on horko tazko vysvetlil ze to bol manever ktory mal odplasit ju bo on vlastne chcela jeho ci co..ani neviem preco som mu to uverila a mozno nie celkom ale on si potom vymazal ju odtial a uz sa jej neozval,prizvukoval mi ze mu nechyba aze ju nepotrebuje...KEBY STE CHCELI VEDIET,MOJA DOVERA V NEHO ALE AJ KOLI TAKEJ RELATIVNE MALICKOSTI OSTALA ODVTEDY NARUSENA A NEVIDIM TO TAK SKORO MOZNO ANI V TOMTO ZIVOTE ZE SA MI DOVERA ZNOVU VRATI...bo ja si myslim ze kto uz klamal raz moze to spravit aj druhykrat...na druhej strane ale dufam ze sa poucil a uz to viac nespravi...ked mam pravdu povedat asi mu to nikdy neodpustim bo ma to hrozne zranilo,bo ako moj prvy partner vazny ked som bola strasne naivna ako to chodi ma tak sklamal...ale uz je za tym...vdaka za priestor...

roßotik

....nuz, potom sa zda, ze ma ozaj "kamosku".
Neziarli.
Nechci sa s nou skamaratit.
Necitaj mu uz maily.
Bud sebavedoma, mila, "normalna", a vyckaj, ako sa to vsetko vyvinie ...
Ak budes to rozpitvavat, riesit, vusetrovat, patrat -- odplasis ho.
Pekny den.

zufala.

A este k tomu mu tam pise smajlikov, hlavne usmievavych a zmurkajucich. Aj ja som myslela, ze naco sa mu budem pozerat do schranky a to som mala to heslo uz pred vyse polrokom. Neviem, mala som sa pozriet na to skor? On mi tiez hocikedy skontroluje mobil, hoci som pri nom alebo ked si odbehnem alebo on sam pojde do izby pon.

zufala.

Napisem vam nieco z tych mailov.
Prvy, oslovila ho menom, dlho som ta nevidela.
Druhy, zacal sa ako, kde si zlatko a meno.
Treti, uz iba, ahoj zlatko, rovnako aj pri stvrtom a pri nich mu vypisovala tie veci.

nemam meno

len ci to nahodou neprehanas......aby si zbytocne zo seba neurobila blbu. vztah je aj o dovere. tak to skus....

musska

praveze niekedy neviete co kto kedy ako robi,ci nerobi, ale keby kazdy sa kazdemy hrabal v mailoch, mobiloch, vo veciach len koli"kontrole" ako by to vyzeralo,.ved si treba trosku doverovat a zachovat dostojnost. Ved ked ten druhy vyvediie nejaky vtakovinu, tak ci tak sa to prevali.

ika2305

Podľa mňa zvedavosť je prirodzená ľudská vlastnosť. Nehovorím, že to má byť extrém, neustále kontrolovať sms, emaily, otvárať listy atď. To už potom niekto trpí chorobnou žiarlivosťou. Ak si z času na čas "očeknem", čo môj partner robí, to neznamená, že robím niečo zlé. Skôr je to znak toho, že sa o neho zaujímam a nie je mi ľahostajný. Závisi od konktrétneho človeka. Ak sa mi partner vyjadrí, že si neželá, aby som mu čítala poštu alebo čokoľvek iné, budem to akceptovať. Môžem sa však zamyslieť, prečo mu to toľko prekáža. Som toho názoru, že každý by mal mať pre seba trošku voľnosti (sme predsa slobodní ľudia), mal by mať svoje sny aj tajomstvá, na tom nič nie je. A keď priateteľ dal zufalej heslo, tak asi nie je vyslovene proti, aby nenakukla do jeho emailovej schránky.

brezzza !!

vsetkym !!!

ludia vy co pisete ze "nemala si sa mu hrabat, tak tu mas co si chcela" a ti co pisete ze je lepsie sa "radsej" nikam nepozerat a tak.

mam otazku

popravde ja sa sem tam priatelovi pozriem. zvedavost. OK. keby si myslim, ze nebudem sa pozerat, co ak nieco najdem... to znamena, ze zijem si v pohode, a pre istotu, kvoli strachu z pravdy, si nic neoverím? vedome sa budem presviedcat ze ak nieco robí, tak ja o tom nechcem vediet, nech ma to neznepokojí?

skuste mi to niekto vysvetlit. a aj ty ----------wstastna--------------povedala si ze v zivote by si sa nehrabala. a vzapäti si povedala, ze by si nebola s niekym, kto si len takto vypisuje. a co ak si tvoj manzel vypisuje? ty si myslis, ze ak on vie, ze sa o tom nedozvies, ze keby si písal, príde za tebou a povie ti to?? ci ako..