pomoc, vola ho zlatko

Príspevok v téme: pomoc, vola ho zlatko
zufala

Pomoc, oci mam plne slz. Revem tu do vankusa a neviem, co si pocat. Viem, ze mi budete hovorit, ze som nemala, ale ja som mu pozrela do jeho e-mailovej schranky. Pise mu tam nejaka zenska. Napisala toto. Ahoj zlatko. Na dalsi tyzden mas dovolenku, vsak? Budes doma? Mohli by sme skocit niekde na kavu. Bozkavam ta.
Pise to uz asi mesiac a stale ho oslovuje zlatko, jej hrabe?
Myslite si, ze to mohla napisat aj iba kamoska? Co mam len teraz robit? On je teraz v robote a pride az rano. Mam sa ho to opytat, co to malo znamenat? Alebo radsej nie a zistit viac? Ved mi predsa povedal, ze ak by si niekoho nasiel a mna uz nechcel, povedal by mi to. Mozno to nebude zle, ale dostalo ma to. Rozmyslam este, ze by som jej napisala, ale najskor nieco nezavazne, akoze sa chcem s nou skamaratit, bol by to dobry napad?
Dakujem, dakujem, vsetkym, co mi nejako pomozu.

jaaaa...

ved kluuuud....ked mate taky vztah, ze mate navzajom svoje hesla...tak sa ho aj otvorene spytaj..co a ako...ak ta ma rad a vie ze mas heslo a usmeje sa...je to ok..a ked sa nahneva, ze ako si si to dovolila..tak je to...trosku menej ok..zalezi na jeho prvej reakcii...pokial by to bolo tak ze si mu od niekal vynurala heslo, bral by ta ako snipera..a to je uz o inom..

zufala

Ved to, ze si mohol zalozit aj novu schranku. Alebo uz mu je fuk, ci nieco viem? najblizsie vsak budeme asi az cez vikend, dovtedy sa tu budem nad tym trapit. Rozmyslam, ako sa ho to opytam, nechcem vyzerat ako ziarliva, ked o nic nejde, pripadne z jeho strany o nic nejde, ale zase chcem vediet, ako to je, nezit v neistote a nevedomosti.

jaaaa...

1. abo 3. to isti....inak by si kludne mohol vytvorit new konto o ktorom by si nevedela a tam balit kazdu druhu...zamysli sa ...nie je to smiesne??

zufala

Ake su moznosti, ze to dopadne?
1. Ona ide po nom, ale on na nu kasle a berie to s rezervou.
2. Aj ona aj on navzajom po sebe idu.
3. Ona to pise iba mozno zo srandy a oslovuje zlatko, milacik kazdeho, koho pozna.
4. Zeby to bola nejaka byvala, ktora sa chce k nemu vratit, lebo aj to ma napadlo.
V profile ma aj fotku, ale zle jej vidno tvar, lebo stoji dalej od fotoaparatu. Vyzera moletnejsie, ma gulatu tvar, je zababudena vo vetrovke a vyzera to, akoby mala privrete oci. Pritom jemu sa skor pacia tie stihlejsie zeny, ako som ja.
On bol niekedy tiez viac pri sebe, ale odkedy spoznal mna, schudol, hoci som mu hovorila, ze mne je fuk, ako vyzera. Zmenil jedalnicek a zacal sportovat. Proste ona nevyzera ako jeho typ, ale bolo by mozne, zeby ho mohla zviest? Pokial on na nu kasle, potom sa sa tym vlastne nemusim trapit.

pozri sa

Nechce sa mi to citat od zaciatku.Poviem ti jedno zaidny chlap, ktoremu je dobre s babou by to nerobil , aby tajil taketo veci. Stavim sa , ze mu to robí dobre ked to este s tebou neriesil.Vies pories to na rovinu a neser sa s nim.A krave by som zavolala , ze to jebnuta , alebo co. Tfuj su to svinky a sakramenske.

jaaaa...

vies spriatelom robime v jednom zamestnani..niektori to nechapu, ale my sme fakt cely den spolu neni...a on sedi v kancli s jednou...kolegynkou, ktora vzdy ked vojdem k nim do kancla napr s postou, tak sa zacne vypytovat mojho priatela nieco na styl..mucko a toto ako ..zlatko akoze pocuj ale ja si myslim...ale, cely den si ho ani nevsimne..to viem..len ked som tam JA...cista provokacia..takze poznam aj take typy zenskych...nazaciatku ma to rozculovalo, robila to o to intenzivnejsie..ale ked zistila ze ju mam v....robito ale menej..a chova sa tak ku kazdemu...takze..je tam pravdepodobnost ze je to byvala spoluziacka...abo neviem...skus sa s nim o tom porozpravat..inak by ti nedaval heslo, kebz nieco skryval...ci???

zufala

Ak vam tu niektorym ide o sukromie, poviem vam, ze aj on sa moze hocikedy pozriet do mojho mobilu a tiez ma moje heslo. Ci to uz vyuzil, to neviem, ale ja nemam co skryvat. Totiz ak mna chce nejaky muz oslovit zlatko alebo milacik, hned mu to zatrhnem, nech ma vola normalnym menom. Aj ja mam pocit, ze sa mu vnucuje, ale treba zistit, co na to on.

leaaa

musska: to ti kamarát píše, že ťa ľúbi a že si miláčik a tak? No síce to pre teba nič neznamená, ale pre mňa je to slovo dosť dôležité. Vadilo by mi, keby sa nejaký kamarát s týmto slovkom takto zahrával. Ale sranda musí byť čo? A možno ťa ľúbi a robí a takto to zastiera, lebo sa nevie vymáčknuť :-) Tebe by nevadilo, keby tvojmu priateľovi al. manželovi písala kamarátka, že ho miluje a oslovovala ho miláči?? Mne áno. Aký máte názor ostatné/ní?

sida

skutočne aj ja som názoru, že kamarátov treba volať menom a zdrobneliny a dôverne oslovenia patria len najbližším. "Obdivujem"! všetky dievčatá a ženy, ktoré sa miešajú medzi fungujúce páry a vnucujú sa. Z vlastnej skusenosti viem. Nemám 20 a už niečo za sebou. Muži si nie vždy uvedomia nebezpečenstvo, pretože im lahodí keď je o nich záujem, niekedy nemusia ani prstom pohnuť a "zlatka" sa nájdu. No na neveru treba dvoch!

anjelik9

he he to dobré ja tak normálne čmáram že aoy zlatko =) a mi je jedno že kto to je či kamarátka abo kamarát =)))