Jazvy po pircingu

Príspevok v téme: Jazvy po pircingu
durryyy

Nazdar, mal som asi rok pirsing v obočí, a v spánku som si ho omylom vytrhol, rana sa mi zahojila, ale ostali mi tam jazvyčky. Malé priehlbinky s s ružovou farbou a mäkšou kožou. Dá sa to nejako odstrániť, zahojí sa to aj samo? Existuje na to aj nejaká masť? Chcel by som si tam dať tie pirsingy znova, keď sa to zahojí, je to možné...?

kadernicka

ja som tiez mala piercing v obocku,.jazvy sa mi iba zmensili,ale nemyslim ze nato existuje nejaka masst,.ono to tak moc nevidno,

zuzana23

jazvy su bolestive. bohuzial ta ti tam ostane. casto jazvy bolievaju pri zmene pocasia.nic s tym nespravys.kazdopadne vyskusaj kalciovu mast. kozné doktorky maju moznost laseru, ktore zjemnuju tieto jazvy. ale nic si z tej malej jazvycky neroz. mne vybaru niekolko rokov znamienka- co jest vyrezu ti tich skalpelom. tym jaziev uz mam 16, takze vec ze tvoja mala jazvycka je tvoje IN.

schelly

Ahoj. Ja mam tiež jazvy z piercu v obočku. Mne zas pre zmenu vyrástol sám. Jazva ti nezmizne, ale môže sa ti keď tak zmenšiť. Mne vidieť nie je, lebo si malujem obočie. Teraz mam v nose pierc a už pol roka ma to bolí a robí sa mi tam taký brbeň..asi mam alergiu na kovy. Inak to nevidím... :(