Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zena hore

Príspevok v téme: zena hore
onlyme

Potrebujem poradit ohladom polohy, ked mam byt ja hore. Teda, uprimne, ani ma tato poloha az tak nebavi, lebo sa pri tom moc namaha a ja som dost lenivy clovek;-) Ale problem je v tom, ze aj ked sa uz "odhodlam" a som hore - partner lezi a ja klacim obkrocmo tvarou k nemu, a aj sa snazim, jemu po chvili opadne erekcia. Raz som sa pri tejto polohe super spravila, ale bolo to skor klitoralne, lebo sa mi kl."obtieral" o jeho telo. No vacsinou, ked citim ze on uz nejako nic tak jasne ze ani ja nic nezmozem. Pytala som sa, ci ho to nebavi alebo co, a on ze pri tom vela neciti. To mi bolo divne, kedze viem ze vacsina to ma rada. No vravel, ze na to musim posilnovat svalstvo (dole) a stahovat ho pri sexe. Verim ze to tak ma byt, no ja som myslela, ze to ide nejak prirodzene, nechcem sa pocas sexu zamyslat nad tym ci spravne stahujem svaly... Ani neviem aku radu ziadam, skor nejaky tip na vylepsenie alebo co sa paci chlapom pri tejto polohe, a ci ste sa uz stretli s tym, ze s niektorou to nebolo "ono"...

wreck

hanblivka, skor nez zase budes mat byt hore, povedz ze nechces, lebo mas (nie ze si to myslis, ale ze MAS!) hnusne male pasikave kozy, nechutne na dotyk, a ked si predstavis, ze on to vidi, mas chut si uviazat slucku na krk a hodit sa do studne.

ak je pravda co o nom pises, ako ta vnima, budes po jeho odpovedi raz-dva vyliecena.

a potom nam sem daj vediet ako to islo.

hanblivka

ahojte, no ja mam taky trosku iny problem s touto polohou. ja sa strasne hanbim, ked mam byt hore. hlavne teda za svoju postavu. nie som extremne tucna, mam len par kil navyse a preto mam trochu brusko, ale to by nebol az taky problem, lebo to nie je az take hrozne a uz pracujem na odstraneni, ale co ma vzdy trapilo je, ze nemam pekne prsia, proste tym neustalym chudnutim a priberanim stratili tvar a urobili sa mi na nich male strie, nie vela, ale aj tak. no a proste ja sa vzdy snazim z tejto polohy nejako vykrutit, s usmevom natahujem partnera, ze chcem aby sa mi venoval este trosku on, alebo ked uz musim, tak len tak sa opriem o jeho bok a robim vsetko mozne preto, aby som nemusela na neho vyliest. no ale vcera uz nic nezaberalo, pekne krasne som musela hore, ale tak aspon predklonena som bola, davala mu pusinky, laskala ho po krku a kadeco ine a on ma proste akoby odtlacil, donutil posadit sa na neho a prechadzal mi rukami po tele a proste ocividne si to uzival. no napriek vsetkemu som sa citila velmi trapne a strasne sa hanbila za svoje brusko a ovisle kozy a jednoducho som si sama pred sebou pripadala vrcholne neatraktivna. partner sa tak ku mne nesprava, vzdy je mily, povie aka som krasna, ako sa mu paci vsetko co spolu robime, ake je to prijemne a vsetko si naozaj uziva. a ja tiez, no len tato poloha je pre mna nieco ako "za trest". uvedomujem si, ze je to len o blbom pocite, ci myslienke v mojej hlave a neviem ako sa toho zbavit. jednoducho by som chcela byt pre neho stale ta najkrajsia a najuzasnejsia co si myslim, ze teda pri vyhlade, ktory sa mu nakytne v tu chvilu vonkoncom nie som... co s tym?

LaSkonka1111

ja mam tiež taky problem, ja vobec neviem či mam ist hore - dolu...alebo dopredu - dozadu...moj priatel si ma natriasa..hore dolu..ale mna to po čase prejde..tak čo mam robit?

hmmmm

jaj a zabudla som napisat moju fintu.. lytka a chodidla mam pri tom prelozene cez jeho nohy tak mu to dovoluje viac pohybu a ja som viac stiahnuta(nesedim na nom uplne ale som trosku vpredu)dufam ze si viete predstavit ako..vyskusajte odporucam!

hmmmm

caute! ja a moj partner milujeme tuto polohu asi najviac zo vsetkych.. on je vysoky a silny tak mi pritom uzasne pomaha, vlastne ja som hore a robi to on tak ze ma chyti za zadok a nadhaduje si ma;-) je to super ja sa hybem do jeho rytmu a vzdy mame rychlo orgazmus, casto aj naraz co sa nam v inych polohach malokedy stava;-))

mircoMY33

a tiez mozes urobit lahnes na chrbat roztiahnes nohy on vnikne do teba a potom das nohy uplne k sebe mislim aj pri stehnach

mircoMY33

posilnovat svalstvo mozes aj takymto sposobom ked budes na zachode a budes cikat tak rob prerusovane a tym si posilujes svalstvo

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zena hore - Fórum - ZDRAVIE.sk