PALETTE COLOR XXL melir

Príspevok v téme: PALETTE COLOR XXL melir
dada54

Skusali ste niekto ten fialovy melir ?? chytil by ma aj bez odfarbenia....chcem vyraznu fialovu zeby to bolo aj vidno tak neviem...mala som predtym farbene vlasy samponom a mam ich dost tmave iked zo spodu svetlejsie kde si tu farbu chcem dat
tak neviem ci mam ajprv odfarbit peroxidom a potom nanasat...iked tam je napisane ze enpouzivat po odfarbovani

shellivi

tak na cierne vlasy to nechyta vobec... mam tu skusenost .. zbytocne som kupovala ten fialovy melir.. akurat mi to chytilo na moje prirodzene hnede vlasy ktore som mala trosku vyrastene a to na cerveno.. vobec nie na fialovo..:(

sparky

ja som si dala na skoro cierne vlasy ten fialovy melir paletteXXL vobec mi to nechytilo, lebo som nemala odfarbene pramene ktore som chcela nafarbit, tak som bola s toho nestastna...

erushaa

ten je uplne hrozny to asi tebe som uz odpovedala ze mi chytil na hnusno cerveno bordovo a nenormalne nici vlasy, a od fialove ktoru som si peknu predstavovala ma na miiiiiiiiiiiiile daleko a to som si davala na svoju farbu prirodzenu a nechytlo to dobre!!! tak neviem ako to chytne este na odfarbene...