Ako zistim ze mam orgazmus???

Adam znalec

Som si isty, ze si orgazmus este nedosiahla.. Inak by si sa to tu nepytala. Ten prijemny pocit je prave nabeh, ktory vedie k orgazmu, ale pokial ta muz nestimuluje dostatocne dlho,tak sa za tu hranicu nedostanes. Bud ho popros, nech pokracuje rukou alebo pomockou a sama uvidis, dkedy ti to bude prijemne. Podrobnejsi clanok /hlavne pre panov, aleaj ty sa tam docitas zaujimave veci/ najdes tu -- -odkaz odstránený-

petulika

wwww, ale ja som mala možnosť, tzn., že som s ním aj bola..ale proste eeeh..to bolo niečo hrozné s ním:( u mňa sú aj také veci-ako rozumieť si v posteli-dôležité..

wwww

petulika, ja by som do postele s "borcom", ktory strieda zeny ani nikdy nebola sla. No a takeho, co robi super jazykove orgazmy mam doma dodnes:)

petulika

ešte niečo k príspevku od wwww...
vôbec to nezáleží na veku.. Ja som mala rovnako starého partnera, obaja sme mali 21r. a bol taký úžasný milenec..doteraz som lepšieho nemala.:o/ mala som možnosť okúsiť aj staršieho..ale ako nič moc.. Dosť to záleží aj od toho, či chlap mal dlhodobý vzťah..lebo takí típci,čo striedajú jedna radosť, tak nemajú možnosť zistiť, čo žene naozaj robí dobre a ako ju priviezť k orgazmu.. Mala som aj takého krásavca, ale v posteli nič moc..mala som chuť sa smiať, šak ani nevedel, čo také má robiť..brr..keď si na to spomeniem..trapas:oD

petulika

ešte niečo k príspevku od wwww...
vôbec to nezáleží na veku.. Ja som mala rovnako starého partnera, obaja sme mali 21r. a bol taký úžasný milenec..doteraz som lepšieho nemala.:o/ mala som možnosť okúsiť aj staršieho..ale ako nič moc.. Dosť to záleží aj od toho, či chlap mal dlhodobý vzťah..lebo takí típci,čo striedajú jedna radosť, tak nemajú možnosť zistiť, čo žene naozaj robí dobre a ako ju priviezť k orgazmu.. Mala som aj takého krásavca, ale v posteli nič moc..mala som chuť sa smiať, šak ani nevedel, čo také má robiť..brr..keď si na to spomeniem..trapas:oD

petulika

ešte niečo k príspevku od wwww...
vôbec to nezáleží na veku.. Ja som mala rovnako starého partnera, obaja sme mali 21r. a bol taký úžasný milenec..doteraz som lepšieho nemala.:o/ mala som možnosť okúsiť aj staršieho..ale ako nič moc.. Dosť to záleží aj od toho, či chlap mal dlhodobý vzťah..lebo takí típci,čo striedajú jedna radosť, tak nemajú možnosť zistiť, čo žene naozaj robí dobre a ako ju priviezť k orgazmu.. Mala som aj takého krásavca, ale v posteli nič moc..mala som chuť sa smiať, šak ani nevedel, čo také má robiť..brr..keď si na to spomeniem..trapas:oD

petulika

a ešte niečo k príspevku wwwww... vôbec to nezáleží na veku.. ja som mala rovnako starého priateľa, mali sme obaja 21r.a bol neuveriteľný.. to,čo som zažila s ním,tak to doteraz neprekonal nikto.. so starším som sa v posteli nudila.. dosť to záleží aj od toho, či chlap mal predtým dlhodobejší vzťah..lebo chlapi, čo striedajú ženské a mávajú sex na jednu noc, si myslia, že sú borci,tak nemôžu potom vedieť, čo naozaj tej žene robí dobre.. mala som možnosť vyskúšať jedného naozaj príťažlivého chalana,ale v posteli nevedel nič:) som sa skoro rozosmiala..fakt hrôza!

petulika

presne tak, ako to opisuje uuuujjeeeee, proste sa cítiš ako v tranze, celé telo sa ti chveje takým neopísateľným pocitom..uuf:) no a ja som mala aj partnera,ktorý, keď mi to robil ústami, tak vedel, kedy mám orgazmus(nedá sa to prehliadnuť)a snažil sa mi ho čo najdlhšie udržať..proste paráááda!
no tak ty si ho asi ešte nemala, tak sa snažte s partnerom..jemne, pomaly..