Bolest v semmeniku a v jeho okoli

Príspevok v téme: Bolest v semmeniku a v jeho okoli
puky25

Zdravim,asi pred týždňom ma začal pobolievať ľavý semenník,je to skôr také cukanie, neviem to presne popísať, bolesť cítim aj v okolí stehna, triesla, brucha, ľavú nohu mám niekedy až takú oslabenú, stŕpnutú. Nie že by ma to vyslovene bolelo, ale je to nepríjmné. Žiadnu hrčku som zatial nenahmatal. Na dotyk semenník nie je bolestivý, len ked si tam viac hmatám, tak je to také nepríjemné. Ale tento ľavý semmenník som mal vždy citlivejší a je aj viac spadnutý. Momentálne aj pociťujem, že tú ľavú stranu mám takú teplú, pálivú, ale viditeľné začervenanie nevidím. Ak to pomôže, pred tým, ešte ked som nemal tieto problémy, mal som problém s pichaním v krížoch, hrudníku a doktorka mi povedala, že to mám od chrbtice, tak či to s tým náhodou nesúvisí. V práci robím v sklade, takže vykladám aj ťažšie veci. Kto ma podobne problemy, nech sa prosim vyjadri. Diky

jurci

cawte mam taky problem teraz niako som zistil ze mam pravy semenik asi o 3x vacsi ako lavy zvycajne to tak nebyvalo bolest citim iba ked ho stlacim tak mierne newie mi tu niekdo poradit co to moze bit?