Milosrdne klamstvo, ano ci nie?Vo vztahu,poradte

Príspevok v téme: Milosrdne klamstvo, ano ci nie?Vo vztahu,poradte
kukurica

Ahojte, bola by som vam vdacna za radu. Pred par rokmi som zila chvilu v Prahe. Tam som sa zoznamila s jednym muzom a chvilu sme spolu chodili,ale kratko. Boli sme vsak velmi dobri priatelia a sme zistili,ze viac nam to funguje ako kamaratom. Potom som sa vratila domov a spoznala terajsieho priatela. Velmi sa mame radi, ale vzdy ked moj ex sa vrati pozriet rodicov, vzdy sa radi stretneme a ideme na kavu, stale spolu dobre vychadzame, pokecame. Moj priatel to vsak velmi zle znasa. Nevie pochopit, ze byvali mozu ostat skveli priatelia bez toho,aby nieco spolu mali. Ja som mu nikdy netajila,ze sa s nim idem stretnut. Ale on po tom je vzdy tyzden bez nalady, tak rozmyslam,ci mu mam klamat o tom radsej, ze idem von s niekym inym. Nikdy som mu neklamala, ale rozmyslam, aby sa ZBYTOCNE nenervoval,ked nieje dovod.Poradte,dakujem

Verka

to musi byt velmi dobry kamarat ked koli nemu nerobis dobre priatelovi a nevies si predstavit ze by si sa ho mala vzdat koli svojmu milovanemu..moc by ti chybal??to uz by asi nebol len kamarat alebo sa ho dokazes vzdat a vsetko bude v poriadku..

reee

veru,veru tvoj priatel ma trochu aj pravdu.co myslis keby sme sa vsetci zacali stretavat s byvalymi,len tak zo srandy a vsetci by sme tvrdili,ze ale ved my sme ostali dobry kamarati.neviem ako to nazvat.mozno ucta k terajsiemu vztahu?

veverqua

No skus sa na to pozriet z tej opacnej stranky. Ako by si sa citila ty, keby sa tvoj priatel stretaval tak isto s byvalou, keby ona chodila k jeho rodicom a pod. Hoci by ti dokola vysvetloval, ze su len kamarati a nic nehrozi...Toto je jednoducho tabu, a bohuzial sa asi musim zastat tvojho priatela, lebo mne ta jeho reakcia pride ako prirodzena. A to, ci mu to mas zatajovat, alebo nie...myslim, ze urcite nie. Bolo by to pre neho este ovela horsie, ak by sa to potom dozvedel.

lizanka

a co tak stretnut sa a povedat mu to-ale az dodatocne? a zdoraznit ze medzi vami nic nie je a ze keby bolo, tak by si mu o stretnuti nepovedala

kukurica

Ja viem,ze by som nemala, ale on je z toho na nervy, robi sceny, ze on sa s byvalymi nestretava, nech sa uvedomim,ze robim,az sa potom zacinam fakt citit zle. Ale ja nic zle nerobim, a nechcem sa vzdat dobreho kamarata len koli nejake paranoi..

lizanka

neklam, ked to zatajis a nahodou ti nato pride, zacne mu blikat cervena kontrolka ze toto je uz fakt nieco viac ked o tom klames