v zúfalom stave :((

Príspevok v téme: v zúfalom stave :((
sandyy

Ahojte všetci, chcem vás požiadať o radu, neviem čo mám robiť s mojou babou, ako by ste reagovali, alebo čo by ste robili na mojom mieste, keby jej nájdete v jej email adrese tieto správy, vôbec som ju nechcel kontrolovať, len nedopatrením som sa mi podarilo cez historiu dostať do jej emailu, a našiel som tam toto :

Citujem, celé je to skopírované :

hmmm, nejako... to je dost zložito povedané, vieš ja potrebujem istotu vo vzťahu a s dialkou mam už skusenosti, pričom ja chcem mat niekoho s kym budem moct byt čo najskor a čo najbližšie, teda ak bz som potrebovala mat niekoho pri sebe v ťažkej chvili aby som nemusela čakat hodinu, dve na to kym pride za mnou... chápeš o čom hovorim však??... no aj mne sa drieme, a asik tu zaspinkam, nehenvkaj sa ak sa mi podari dat y miesto z lebo to tu je prehodene a strašne mi to tu vadí a nie som zvyknuta.... dneska ti nejako nie je do reči... fnuk asi sa so mnou neceš bavit fnuuuk____________________________________________ _________
> Datum: 16.07.2008 09:47
>
>Ano to je pravda, diaľka. Ale tak nejako by sa to zvládlo...juj sa mi nič nechce. Drieme sa mi...

>Prijata: 16.07.2008 09:43
nooo ale beh a spánok su dost odlišne činnosti xi.... hmmm ....no nemáš začo dakovat, čo je pravda nie je hriech.... nooo ved všetko chce len čas.... lenže pozri nas deli aj dialka fnuk...a nefiem si predstavit ako by sme to riešili.... mno....

> > Datum: 16.07.2008 09:41
> >Dakujem,
> >
> >si moc milučká. V práci som do tretej a potom pojdem domkov a asi si ľahnem, alebo si pôjdem zabehať...Cmuky
> >
> >Chýbaš mi.. Veľmi by som ťa chcel..

> >Prijata: 16.07.2008 09:38
> > joooooooojha, ja bych spinkala aj do obeda xixii...ale na to si musim počkat až do piatku vtedy idem do práce až od 18:00 do 22:00 takže snad sa aspon v to rano vyhajkam.... mno ktovie všetko je vo hviezdach, inak tie fotky čo maš v tej tvojej stránke tak si fešák nooo šak som ti to aj do rp napísala že bych sa neraz za tebou otočila... si zlatunky .... a čo plánuješ na poobede? dokedy si v práci?

> > > Datum: 16.07.2008 09:29
> > >Som rád, že mi píšeš a nehnevám sa...Určite nie. Teším sa s toho. Aj ja by so hajal....By som si lažkal a zaspinkal. A kebyže spolu my dvaja to by bolo úžasné...však??? či nie? Jasné brnkni.... K.

> > >Prijata: 16.07.2008 09:26

>> ahojec, hej ta včerajšia večerna mi prišla, dikes, ale prepáč že som ti neodpísala ale už som hajkala.... bo som bola unavena.... takže som si ju prečítala až rano, dufam že sa nehnevkaš že som ti neodpísala... no ani mne sa tu moc nece byt, som nejaka unavena, len by som hajala...mno musim počkat do piatku xi... mno a čo máš noveho? hmm? nevyrušujem ta hm? pokec tu mame sčasti bloknuty.. takže ti radšej píšem e-maily ak ti to nevadí... ale ak ta to obťažuje stačí povedat...neviem či dneska mam narok na obedovu prestávku takže pripadne ti možno brnknem (ak chceš) cez prestávku na wc xixi .)
> > >

> > > > Datum: 16.07.2008 09:20
> > > > Předmět: RE: for you
> > > >
> > > >Ahojko zlatko,
> > > >
> > > >áno som v práci, ale sa mi nič nechce.. Už nech som doma. Xi. Prajem ti krásný dnik zlatko a posielam pusinku. Dostala si sms?
>>>>
> > > >Prijata: 16.07.2008 09:17

> > > >Predmet: for you
> > > >
> > > >ahoj Kristián, ako sa majkáš??? ja na telefone, dneska som tu od osmej do štvrtej.... no a ty ako v práci? či sa flákaš domena? hmm? ... včera som ti potom už radšej nevolala.... ked si písal že si bol unaveny.... a dneska čo ešte plánuješ?? hmm? PS inak to som ja Jana (Janulka...

A to som sa až dnes dňa 11.12. 2008 dozvedel aj to náhodou, a toto už bolo v júli :((( neviem čo mám robiť, pretože ju milujem celým srdcom, ale momentálne sme neni spolu rozišla so mnou a dôvod jej rozchodu bol, že stratila vo mne dôveru, a čo mám vravieť teraz ja, a ako sa mám zachovať, ked ona toto robila v čase, ked bolo vše v pohode? kde je teraz moja dôvera??

ewitkaaa

martinka, noooo vies ja som mala posledny vztah taky, ze som mu dlaa vsetko, uplne vsetko, dala som s amu cela, vzdy som na neho myslela vo vsetkom. On si to nevazil, bral to ako samozrejmost, este aj teraz pre neho robim co nemsuim,ani sama neviem preco. Proste snazila som sa aby mu bolo so mnou co najlepsie. A nakoniec som z toho vztahu vysla ako ta najhorsia, ja som mala kopec chyb podla neho, videl len same negativa, hoci mi to nejde do hlavy a to len koli tomu, ze som chcela aby s ami trosku venoval, trosku pozornosti. JAsne ze som potom chodila smutna a bez duse, ked sa mi nevenoval, ved kto by nechodil? A uz to bolo na svete hadky a nevedel pochopit, ze trochu vsimavosti a budem uplne stastna a to sme mohli mat nadherny vztah. je mi to luto, pretoze viem ze sme sa k sebe hodili a keby s ana seba aj on pozrel kritickym okom, mohlo nam ybt spolu nadherne. JA som mu nikdy nevyhadzovala na oci jeho chyby a naco? Ved som ho brala takeho aky je, mozno rpeto si mysli, ze on je bez chyby,ale to uz je jedno. Ale pochopila som jednu vec martinka, nemoze s avo vztahu snazit len jedna strana, to potom fungovat nikdy nebude, ja mam za sebou 3 tyzdne samoty bez neho, nie je mi lepsie, je mi smutno, tiez mam kopec skusok buduci tyzden,Ale bohuzial, nezmenim to, velmi s ahnevam aj na neho aj na seba. MArtinka, zacni si d neho drzat odstup, nerob pre neho to co mu vidis na ociach zacn sa k nemu spravat ako sa psrava on k tebe a uvidis reakciu. MNe uz nepomoze nic, ty nemas co stratit, vyskusaj a uvidis ze ako s azachova. Tazko radit, vztahy su dost zlozite,ale myslim, ze pokial tam je skutocna laska, da sa zvladnut vsetko, ale musia to chciet obaja a nie iba jeden.

faceside

ved to, ja ho poznam dost dobre ze viem, ze ak sa ho na nieco take opytamm co je proti jeho nosu, skocni to hadkou a ja teraz nemam sil, jednak som dost vazne ochorela, teraz mam aj skusky , ... nemozem si dovolit haadku, ci rozchod, :((((( boze no je to tazke, ale aj tak vam setkym dakujem za par rad..

martinkam

no hovor mi o tom.... ja vobec nechapem...vies ide o to ze ked ty sa snazis ako blazon v tom vztahu a niekto to berie takto lazo-plazo tak je to dost o zamysleni sa

martinkam

to nie je pravda..ja som sa s mojim priatelom rozpravala x krat a nepomohlo...v prvy den rozhovoru to akceptoval a na druhy padla vec..jednoducho povedane jednym uchom dnu druhym von... :(

ewitkaaa

martinka, tak asi potom nie je nieco v poriadku, kedze jeden den to akceptuje a druhy den nie. Ale bez rozpravania sa nevyriesi nic. Nema sa ako vyriesit, nikto nie je vestec alebo vestica aby vedel co ti vadi, co ti nevadi. Mne moj byvaly nikdy nepovedal co mu vadi a vzdy mi to vykrical az pri hadke, ale jemu vadili take veci, uplne nezmyselne. No nevadi, ak clovek vie, ze nieco tomu druhemu prekaza, tak by to mal vziat do uvahy a snazit sa to elmiminovat an co najnizsiu mieru,ale ak nic nepovies, tak si bude mysliet ze ti nic nevadi. Bud sa zmier teda stym ako to je,alebo mu otvorene povedz co ti vadi.

martinkam

to nie je pravda..ja som sa s mojim priatelom rozpravala x krat a nepomohlo...v prvy den rozhovoru to akceptoval a na druhy padla vec..jednoducho povedane jednym uchom dnu druhym von... :(

ewitkaaa

faceside, pozri, vo vztahu musia byt spokojni obaja, ak to tak nie je, treba sa rozpravat rozpravat a rozpravat. Ja som s atiez vzdy bala hadok a podobne a nakoniec po 3 rokoch to skoncilo. Dobr eti radim, porozpravaj sa s nim, tu ti na tvoju otazku nikto neda odpoved, to moze urobit iba on

faceside

mno ale najhorsie na tom je to, ze ked som mu aj ja ublizila (samozrejme nic s chlapmi, len bezne veci, hadky) tak mi povedal ze by sa nedokazal so mnou rozist po dvoch rokoch, ze by ho to strasne bolelo,....a nebolo tot ak davno co mi to napisal, mozno tri tyzdne-mesiac... preto uz nedokazem objektivne posudit nas vztah, som uplne zmetena, ked ma tak lubi a nece ma stratit, preco potom riesi baby na pokeci? :(