v zúfalom stave :((

Príspevok v téme: v zúfalom stave :((
sandyy

Ahojte všetci, chcem vás požiadať o radu, neviem čo mám robiť s mojou babou, ako by ste reagovali, alebo čo by ste robili na mojom mieste, keby jej nájdete v jej email adrese tieto správy, vôbec som ju nechcel kontrolovať, len nedopatrením som sa mi podarilo cez historiu dostať do jej emailu, a našiel som tam toto :

Citujem, celé je to skopírované :

hmmm, nejako... to je dost zložito povedané, vieš ja potrebujem istotu vo vzťahu a s dialkou mam už skusenosti, pričom ja chcem mat niekoho s kym budem moct byt čo najskor a čo najbližšie, teda ak bz som potrebovala mat niekoho pri sebe v ťažkej chvili aby som nemusela čakat hodinu, dve na to kym pride za mnou... chápeš o čom hovorim však??... no aj mne sa drieme, a asik tu zaspinkam, nehenvkaj sa ak sa mi podari dat y miesto z lebo to tu je prehodene a strašne mi to tu vadí a nie som zvyknuta.... dneska ti nejako nie je do reči... fnuk asi sa so mnou neceš bavit fnuuuk____________________________________________ _________
> Datum: 16.07.2008 09:47
>
>Ano to je pravda, diaľka. Ale tak nejako by sa to zvládlo...juj sa mi nič nechce. Drieme sa mi...

>Prijata: 16.07.2008 09:43
nooo ale beh a spánok su dost odlišne činnosti xi.... hmmm ....no nemáš začo dakovat, čo je pravda nie je hriech.... nooo ved všetko chce len čas.... lenže pozri nas deli aj dialka fnuk...a nefiem si predstavit ako by sme to riešili.... mno....

> > Datum: 16.07.2008 09:41
> >Dakujem,
> >
> >si moc milučká. V práci som do tretej a potom pojdem domkov a asi si ľahnem, alebo si pôjdem zabehať...Cmuky
> >
> >Chýbaš mi.. Veľmi by som ťa chcel..

> >Prijata: 16.07.2008 09:38
> > joooooooojha, ja bych spinkala aj do obeda xixii...ale na to si musim počkat až do piatku vtedy idem do práce až od 18:00 do 22:00 takže snad sa aspon v to rano vyhajkam.... mno ktovie všetko je vo hviezdach, inak tie fotky čo maš v tej tvojej stránke tak si fešák nooo šak som ti to aj do rp napísala že bych sa neraz za tebou otočila... si zlatunky .... a čo plánuješ na poobede? dokedy si v práci?

> > > Datum: 16.07.2008 09:29
> > >Som rád, že mi píšeš a nehnevám sa...Určite nie. Teším sa s toho. Aj ja by so hajal....By som si lažkal a zaspinkal. A kebyže spolu my dvaja to by bolo úžasné...však??? či nie? Jasné brnkni.... K.

> > >Prijata: 16.07.2008 09:26

>> ahojec, hej ta včerajšia večerna mi prišla, dikes, ale prepáč že som ti neodpísala ale už som hajkala.... bo som bola unavena.... takže som si ju prečítala až rano, dufam že sa nehnevkaš že som ti neodpísala... no ani mne sa tu moc nece byt, som nejaka unavena, len by som hajala...mno musim počkat do piatku xi... mno a čo máš noveho? hmm? nevyrušujem ta hm? pokec tu mame sčasti bloknuty.. takže ti radšej píšem e-maily ak ti to nevadí... ale ak ta to obťažuje stačí povedat...neviem či dneska mam narok na obedovu prestávku takže pripadne ti možno brnknem (ak chceš) cez prestávku na wc xixi .)
> > >

> > > > Datum: 16.07.2008 09:20
> > > > Předmět: RE: for you
> > > >
> > > >Ahojko zlatko,
> > > >
> > > >áno som v práci, ale sa mi nič nechce.. Už nech som doma. Xi. Prajem ti krásný dnik zlatko a posielam pusinku. Dostala si sms?
>>>>
> > > >Prijata: 16.07.2008 09:17

> > > >Predmet: for you
> > > >
> > > >ahoj Kristián, ako sa majkáš??? ja na telefone, dneska som tu od osmej do štvrtej.... no a ty ako v práci? či sa flákaš domena? hmm? ... včera som ti potom už radšej nevolala.... ked si písal že si bol unaveny.... a dneska čo ešte plánuješ?? hmm? PS inak to som ja Jana (Janulka...

A to som sa až dnes dňa 11.12. 2008 dozvedel aj to náhodou, a toto už bolo v júli :((( neviem čo mám robiť, pretože ju milujem celým srdcom, ale momentálne sme neni spolu rozišla so mnou a dôvod jej rozchodu bol, že stratila vo mne dôveru, a čo mám vravieť teraz ja, a ako sa mám zachovať, ked ona toto robila v čase, ked bolo vše v pohode? kde je teraz moja dôvera??

rybbana

ja chcem takeho "debila" ako si ty...pre mna nikdy nickot nerobil tolko,ako ja pre niekoho... sila,som sklamana...kym nebol azet anet a vsetko okolo,nebolo tolko rozbitych vztahov...neestoji ti za to... ver mi,,,kasli na to

sandyy

a ked sme sa rozišli tak mi povedala, že chce čas, - že by sme sa mohli možno dať do kopy, ale ked som si toto prečítal, má zmysel ešte o ňu bojovať??, ako taký debil sa snažim všetko pre nu, a ked toto som sa dozvedel neviem čo a ako. ved teoreticky ona mna už kedy ako pekne poza môj chrbát podvádzala:((( fnuk,