je toto normalne??!!!

Príspevok v téme: je toto normalne??!!!
majabajaja

ahojte vsetci ale hlavne chcem, pocut nazor hlavne chalanov....asi pred dvoma mesiacmi som sa zoznamila s uzasnym chalanom, zalubila som sa do neho na prvy pohlad. vzdy ked sme sa stretli, dobre sme si pokcali, zasmiali sa a tak sme sa coraz viac k sebe priblizovali. Minuly tyzden som sa ho na rovinu opytala, ci ma nejaku priatelku on mi odpovedal, ze nie, tak som sa trosku aj potesila, ze mozno z tohto bude aj vztah a viem, ze som mu lahostajna ani ja nebola, ale co sa stalo. Vcera sme boli spolu na diske, teda sme sa tam mali stretnut, lenze ked som prisla on sa mi skoro ani nepozdravil, len tak cez zuby, neskor prisiel za mnou potancovat a viete ako to je ked medzi dvoma je iskrenie,tak sme tancovali telo na telo, v tom k nam prikrococila jedna holka a strcila do neho, ze co to ma byt a neskor som zistila, ze to je jeho holka...no skoro ma porazilo!!!!nie od toho, ze ma inu, ale od toho, ze preco mi to nepovedal, preco to tajil, citila som sa strasne a to nehovorim ani o tej holke...potom mi kamaratky povedali, ze sa po cely zvysok vecera na mna dival a priatelku mal v podstate na haku ani ju len nepobozkal...co si o tomto myslite??,je to normalne co mi ten chlap urobil??,a ja som si robila nadeje, ze s toho nieco bude :-((((((

majabajaja

no ahoj andy, pisem ti preto, aby som ta info o tom ako to prebieha, chcem ti len povedat, ze od takeho chlapa ako je on davam ruky prec, zistila som totiz, ze je to riadny suknickar a radsej to necham tak a este som zistila, ze ta holka nieje jeho priatelka, len nejaka znamost, tot vsjo tak radsej sa nezaoberat takym chalanom papa

andy

Hocikedy sem napíš, keď budeš mať chuť, môžme pokecať. Ale som tu len počas práce, doma nemám internet. A nezabudni dať vedieť, čo nové...som strašne zvedavá, že? Ale zaujíma ma to

majabajaja

myslim, ze mas pravdu...dakujem ti velmi pekne za rady, teraz som uplne osamela nemam sa komu vyrozpravat, sestra mi je za hranicami tak aspon takto komunikujem z niekym, tak este raz dakujem ti velmi pekne

andy

Tak si si sama odpovedala, že prečo ti to nepovedal. Asi by bolo najlepšie nechať tomu voľný priebeh, nič by som sa ho nepýtala, správala by som sa ako k chalanovi, ktorý má babu. Ak má záujem, vymáčkne sa

majabajaja

andy- neviem tazko pocedat, asi by som od toho dala ruky prec, lebo viem ako by sa ta holka citila, keby som jej ho prebrala, a ani ja by som sa dobre potom necitila, predsa stastie sa nestavia na nestasti druheho

majabajaja

diky andy...no tak mladi zase niesme ja mam 21 a on 23, preto mi to pride take sialene, pubertiacke, vsak ja som mu narovinu povedala, ze nemam priatela, tak preco on nie????tomu nerozumiem, ale dufam, ze sa to vysvetli a ako to dopadne, ak to uvidime, neboj dam vediet papa