Antikoncepcia a antibiotika

Príspevok v téme: Antikoncepcia a antibiotika
Summer_

Ahojte, chcem sa vas spytat na toto: antikoncepciu beriem uz rok, nikdy som este nevynechala ani jednu tabletku, no ale som ochorela a lekarka mi predpisala antibiotika na 10dni. Viem, ze vtedy je ta antikoncepcia menej ucinna a ze by som mala pouzit este asi kondom alebo tak /tak som to citala/ ale som chcela vediet, ci staci ak budeme s priatelom bez ochrany, akurat sa na konci do mna neurobi? Ci je to dost bezpecne? Dakujem...

tinusisinka

ahoooj.pokial v pribalovom letaku nie je nic o znizovani ucinku HAK nemusis sa nic bat.lieky ktore znizuje jej spolahlivost to v letaku vzdy maju!

Summer_

Ahoj, v pribalovom letaciku nebolo pisane o tom nic, ale tak dufam ze bude stacit ak to urobi vedla.. dakujem za odpoved
Nikto uz nemate skusenosti??

to summer

Ahoj, aj ja beriem HAK uz cca rok...za ten rok som brala asi 4 x ATB.Najprv si precitaj pribalovy letak antibiotik., ked sa tam nepise o zniz. ucinnosti HAK, nemaj obavy, ale ja takisto pre istotu v tom case praktizujem prerusovanu suloz. Clovek nikdy nevie:) Dufam, ze tato odpoved bude postacujuca. Skore uzdravenie:)