Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Depilácia/epilácia

Príspevok v téme: Depilácia/epilácia
katu5ik

čo je lepšie? vosk alebo strojček?? .. chcem to vyskúšať, som zatiaľ na žiletkách:) takže prosim vas, popíšte mi vaše skúsenosti... ako dlho to vydrží, aké dlhé chĺpky treba mať a tak ďalej..,dakujem..

a ešte - depilácia voskom u kozmetičky stojí zhruba koľko? ďakujem...
-------------------------------
Článok ne tému "Epilácia / depilácia laserom" www.zdravie.sk

ivkaaaa

no tak ta cukrova pasta by aj mna zaujimala, to som este nepocula..mozes napisat recept...popripade, kde a za kolko to dostat

a tu ciernu mast, co si spominala...to je ta "ichtylova" mast, lebo nic ine ma nenapadlo

jarkaa55555

takze radsej ziletka? lebo ja mam taky problem ze ked si oholim predkolenie ziletkou tak aj tak mi vidno akokeby pod kozou tie chlpy - take bodky a za 20hodin uz mi citit ako vyrastaju - ze pichaju, proste takmer nikdy nemam hladke nohy. a to ma fakt stve..
a ked si holis oblast bikin tak tam holis vsetko? alebo len tu cast ktora je okolo nohaviciek?
a este by som sa chcela opytat aky mas recept na tu pastu :)

nefertiti22

ako ona je velmi dobra..ja si ju robim sama doma...ale ked od kolien dole mi zacinaju tak po tych 2 tyzdnoch rast chlpky a take cierne bodky sa robia..a sem tam sa to zapali, a to nevyzera dobre...ale na druhu polku noh a bikinovu oblast to pouzivat budem, dokonca mam pocit ze to tam ani neboli

nefertiti22

ja epilator sice nepouzivam...ale som skor na depilaciu...ale nie voskom, odkedy mi to strhlo aj povrch pokozky =D ...ale cukrovou pastou...tiez mi chlpky zarastaju pod kozu...ale cim castejsie si to davam tym menej a menej aj chlpkov mam..a to som si zatial dala len 3x...tam kde som si nikdy nohy neholila, cize stehna, resp ruky...tak tam mi nezrasatali este vobec...cez leto sa vratim ku ziletke na spodnu cast noh, lebo to potom nie pekne ukaze, ked zacnu rast..akurat mi napadlo ze vyskusam ciernu mas si dat, lebo tavytahuje, tak mozno tomu pomoze :D
a tomu co mas ty, asi pomoze tak opalovanie noh..alebo aj citronova stava bieli

ivkaaaa

minuly rok asi tam v juli som zacala pouzivat epilator...1x to boleho, strach a hruza, ale potom som si zvykla a bola som nadsena. Ale mozete zabudnut, ze to vydrzi 4 tyzdne.Vydrzi to sice menej, ale bolo to lepsie ako ustavicne sa holit ziletkou. No teraz asi tak od januara mi chlpky na nohach zacali brutalne zarastat. A to nie tak, ze cely chlpok vidite ako rastie pod kozou, ale nevidite ho vobec, iba mate na nohe taky flak ako po hojacej sa vyrazke a je to take tmave. Zacala som tym chlpkom trosku pomahat, (podobne ako pri vyrazkach), niektore potom vylezu, ale fakt iba niektore. Ostatne nie a nie. Neviem, co mam robit, vyzera to hrozne, epilator som uz prestala pouzivat, a vraciam sa ku klasike. Myslite, ze by sa mi to pri vosku nestalo, myslim to brutalne zarastanie pod kozou. Ako pomoct chlpkom von (okrem vytlacania). Prosim poradte, leto sa blizi a moje nohy vyzeraju ako keby som prekonala kiahne:(((

nadja001

Ludia, poradte mi! hladam nejaky gel po depilacii na upokojenie pokozky, a na minimalizovanie cervenych bodiek. vsade v drogeriach maju iba pripravky na holenie,ale nie po holeni. Vyskusala som od yves rocher akurat taky zeleny olejcek, no vobec mi nepomaha. Neviete o takom nejakom pripravku?

nadja001

Ludia, poradte mi! hladam nejaky gel po depilacii na upokojenie pokozky, a na minimalizovanie cervenych bodiek. vsade v drogeriach maju iba pripravky na holenie,ale nie po holeni. Vyskusala som od yves rocher akurat taky zeleny olejcek, no vobec mi nepomaha. Neviete o takom nejakom pripravku?

LolaElectra

ahojky... Chcela by som sa spytat ci niekto nema skusenosti s tymto:

www.quelle.sk

Ak hej bola by som rada keby ste poradili ci sa to oplati a atk... dakujem!!!:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Depilácia/epilácia - Fórum - ZDRAVIE.sk