Depilácia/epilácia

Príspevok v téme: Depilácia/epilácia
katu5ik

čo je lepšie? vosk alebo strojček?? .. chcem to vyskúšať, som zatiaľ na žiletkách:) takže prosim vas, popíšte mi vaše skúsenosti... ako dlho to vydrží, aké dlhé chĺpky treba mať a tak ďalej..,dakujem..

a ešte - depilácia voskom u kozmetičky stojí zhruba koľko? ďakujem...
-------------------------------
Článok ne tému "Epilácia / depilácia laserom" www.zdravie.sk

janda

no to tiez zalezi ze kde...na nohach to vydrzi hladke minmalne 2 tyzdne, bikiny uz menej..asi tak 6 dni. ono to ale nie je 100% metoda bo pri tom vytrhavani sa niektore chlpy odtrhnu bez korienka a tie zacnu vyrastat ovela skor :(
a mozem sa spytat kolko mas rokov a ci ti rastu i okolo pupka ?, bo mne hej :(

katu5ik

janda..no nadmerne ochlpenie? co ja viem, je to mozne.. uch.. mna ale naopak dako laser nelaka, neviem preco..som citala ze to niekedy aj nezaberie a tak..a pri mojom stasti:D:D

no..a mam priatela.. takze minimalne kazdy druhy den holim.. vacsinou kazdy..aj sa lepsie citim oholena, tak neviem ako vydrzim:D ae tak ked si predstavim že potom bude aspon na chvilu pokoj, tak uvidim no :):)

po akom case ti po vosku zacnu vyrastat chlpky?:)

janda

no to je individualne ako rychlo narastu, sak prestan sa holit a uvidis, ci mas priatela? ...tak sa holis kazdy den...?
stoji to okolo 200sk, depilacny krem mne teda nezaberal vobec
a netrpis nahodou nadmernym ochlpenim ked mas i na tvari, bo ja hej, a dost ma to sere, ja sa chystam na laser ked nasetrim...

katu5ik

janda, no ja som tmavovlaska, chlpky mam tiež tmave a hrubsie, aaach :(...

a za aku dobu asi tolko chlpky narastu? :D na dakeho toho pol cm a viac? ja už vobec nemam predstavu:D:D

a kolko ta opilca stojii? a dobra je? :) ja mam opilcu depilacny krem, na tvar a bikiny, na bikiny nepomohol:D ale na fuziky je super.. :):D lebo tie su jemnejsie o dost:D

janda

ale to zalezi aj od toho ake mas chlpy, ja som tmavovlaska a mam ich fakt hrube a tmave. ak ich mas jemne tak to mozno pojde celkom fajn, ja akurat na nohy obcas pouzivam studene vosky opilca

janda

no tiez mam s tym problem...skusala som to i na intimne partie ale uz nikdy viac..strsane to boli, bo tam su tie chlpy moc hrube, sak skusit to mozes, ale tie chlpy musia byt tak 7mm, ak su menej..nevytrhne ich to, ak su viac..boli to este viac

katu5ik

hmm, a kebyže vyskusam teda tie studene pasiky..tak ktore su najlepsie?? alebo nie tak drahe..aby to neboli zbytocne vyhodene peniaze:(

katu5ik

janda, hm..a co na intiimne partie?..holit sa vkuse ma už nebavi:( a aj ked sa oholim,tak na dotyk som hladunka, ale chlpky ako keby presvitali.. :(