Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

spalena a pluzgiernata plet od liekov

delphia

pluzgiermi sa prejavuje aj Lyellov syndróm. ale ten postihuje okrem tvare aj cele telo. lieci sa ako popalenina na popaleninovom oddeleni v Ke a v Ba

kukujdada

takze, ma cervenu plet, suchu, a take malilinke biblinky,ako ked sa v lete spalis a ides sa uz supat.ze vraj ju to neboli,len si citi sucho na tvari

kukujdada

ok,ja len tak,ze ci to nepomoze hojit,dakujem pekne :) no,som zvedava,co si to segra doniesla z UK...ale dakujem za usmernenie a rady

kukajdada

jasne,prepac... moja sestra brala v Uk na chripku nejake silne antibiotika,neviem nazov a dost ma teraz zlu plet, pride mi to,ako ked ma niekto alergiu na slnko,tak to vyzera,zajtra s tym ide k dr,ale len som sa chcela informovat
ja som inak momentalne po chemickom peelingu a zabudla som sa opytat mojej koznej,ci bude mozne o taky mesiac navstivit solarko,nevedela by si mi prosim poradit?

farmaceutka

neviem, ake lieky beries, ale ano, niektore lieky napriklad v kombinacii s UV ziarenim mozu vyvolat silny zapal koze aj s tvorbou pluzgierov. Ja ked taky liek vydavam, pacienta upozornim, aby sa vyhybal slnku a solarku. Stale si vsak nenapisala ziadne podrobnosti.

farmaceutka

to rozhodnie nie je obvykle, ale vylucit sa to neda na 100%. Ja osobne som sa s tym este nestretla ani z pocutia.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.