Ako liečiť chlamydie

QXBA7

Zdravím. Ja by som sa chcel informovať ohľadom nejakej prírodnej cesty ako sa liečiť na chlamýdie, prípadne niečo dobré po liečení na chlamýdie Mal som asi pred 3-4 mesiacmi chlamýdie trachomatis, liečili mi to tuším azatromicin-om Bral som tabletky 4 dni, 2x denne (250mg/tbl). 2 týždne po liečbe som bol na kontr. steroch - negatívne. Ale stále, až doteraz mám výtok, síce len vtedy, keď si ho z močovej rúry takpovediac vymasírujem, tak sa zvykne objaviť malinká kvapka a vyzerá to ako výtok z chlamýdie, tak sa trošku tiahne ako sopeľ. Síce keď som mal chlamýdie, tak ráno so mal ten výtok taký belkastý, tento je číry čo mám teraz a tiež ma pálilo pri močení a po močení tak trochu šteklilo, teraz už tie príznaky nemám, len ten výtok pri vymasírovaní z uretry. Ešte po liečbe som si raz všimol, keď som sa sprchoval a ponáhľal sa a umýval som sa tam dole, tak ako som sa umýval a stisol semenníky, tak ma to bolelo a proste keď si stisnem trošku viac, tak ma to bolí, predtým to nikdy nebolelo. Len tak voľne ma nebolia. Na kontrolných steroch som bol ešte aj druhýkrát a tiež boli negatívne. Nemôže sa stať, že by bol iný výsledok testov, keby som si pred sterom vymasíroval ten výtok? Či sú dostatočne spoľahlivé aj bez toho? Lekár sa na mňa díva, či mi drbe, ale ja som si neni celkom istý, že je to všetko ok. Máte niekto podobné ťažkosti po liečbe na chlamýdie trachomatis a pritom máte stery tiež negatívne ako ja? Díky za rady.

Lukas1265365

Zdravim, mam 21 rokov, pohlavne chlamydie som dostal asi v septembri 2012, isiel som do spermobanky, kde mi spravili testy a zistili ich. Za 20€ mi chceli spravit testy, ale skoro som sa rozplakal, ked mi to povedali, tak mi ich spravili zadarmo a nasadili antibiotika, ktore som bral 10 dni (aj som popri tom parkrat pil). Siel som znovu tam, nech mi spravia testy po dobrati a neozvali sa mi, svrbenie prestalo a palenie tiez.. lenze o par mesiacov sa palenie pri moceni znovu objavilo, a kedze verim aj na karmu, spomenul som si na jedno dievca, ktoremu som prial pohl. choroby, lebo striedala chalanov a tym mi dost ublizila vtedy. Tak som jej napisal a ospravedlnil sa, medzicasom som sa zacal vyhybat tukom z chipsov a sladkosti.. zevraj ziju na tukoch chlamydie, tak neviem, mozno mi pomohlo aj toto alebo este som sa kupaval 2 mesiace v MMS1 roztok 60kvapiek HCL (3,5%) a NaClO2 6x do tyzdna .. a poslednych par dni som si opakoval cele dni "som zdravy, stastny, bohaty" nejako ma to prestalo pri moceni stipat, na mojom ucte pribudli peniaze neviem odkial a stastny som so svojou priatelkou.. naozaj neviem, ktora z tychto veci mi pomohla, ale priznaky ustupili a ja som sa zaprisahal, ze ked sa z toho dostanem, napisem na forum, aby ludia nestracali nadej a verili tomu, ze sa vyliecia :)

harvi

Ahoj RNG, mozes mi pls poslat na teba kontakt, rada by som sa s tebou poradila ako liecit plucne chlamidie. (resp. mozes mi polsat nejake info na moj mail ?) Dakujem !

phoney

Ja k tomu infikovaniu chlamydiami. Clovek sa moze lahko nakazit aj v bazenoch a najlahsie v teplej termalnej vode. Mam 21 rokov a urologicka mi povedala, ze u mladych je to nejbeznejsie a ze tento problem maju dokonca teraz uz aj male deti. Momentalne beriem dvoje antibiotika a dufam ze to prejde. No a do bazena budem dlho zvazovat ci pojdem.

Ivka 1

Hope takze aj u vas je to tak ako u viacerych manzelskych parov. Obidvaja su
v poriadku a napriek tomu nedojde k otehotneniu. Vacsinou staci len dovyzivit organizmus prirodnymi produktami, urobit si romanticke chvilky
a zadari sa.

hope

Ivka - snazime sa viac ako rok, a moj drahy je v poriadku, bol uz 2x na vysetrenie spermmiogramu a dokonca druhy x bol lepsi :-) ja chodim na vysetrenia asi tak casto ze by mi uz mali dat permamentku xixixi

delphia

to, ze pravom malo zien pocita infikovanim u gynekologa ja myslene samozrejme tak, ze 100% tná hygiena a sterilita sa ocakava od poskytovatelov zdravotnej starostlivosti.
..zial, sama mam takuto negativnu skusenost..:(