Ako liečiť chlamydie

delphia

marikax, samozrejme aj ty mas pravdu, len chcem podotknut, ze uplne neplanovane sa k chlamidiam zena moze dostat velmi lahko. ver mi, aj napr. gynekolog. vysetrenim... a s tym malo zien pocita a povedzme si ze pravom...lenze nie je to vlucene...
takze jedna vec je prevencia zo strany zeny a druha strana je nezodpovedny pristup inych ludi...

marikax

delphia - aní, máš úplnu pravdu. Ja som však nič nepísala o promiskuidnom spôsobe života. Chcela som len povedať, že sú prírodné produkty, s používaním ktorých sa dá chlamidiam predchádzať -termalne kupele, pocas procedur v liecebnych kupeloch- spolocne bazeny, vysetrenie u gynekologa.

Ivka 1

Chlamydie sa daju poriešiť antibiotikami na prírodnej báze. Učinnou sa ukázala
kombinácia Aloe + propolis + cesnakové tablety s tymiánom.

stofi646

delpia , ďakujem za radu ale vôbec nemám tušenie kde to tu najdem a vobec neviem čo je to ta antimikrobialna liečba skus ma nejak naviesť kde to najdem dik.

stofi646

Vie mi niekto poradiť či sa daju chlamidie liečiť nej. prirodnou formou mám totiž alergie na antibiotika mal som už 3 krát anafil.šok tak lieky moc nemusim vie niekto poradiť nejaku prirodnu liečbu?

hope

vsetkym Vam velmi dakujem, bola som na vysetrenie u gynekologa, bral mi ster aj krv; krv bola negativna a ster pozitivny. Dalej, boli sme s priatelom u urologa a ten nam obom vzal aj ster a krv a obaja sme mali vysledky negativne, no mam sa picnut? :-) velmi chceme dietatko, tak neviem asi to vylieci cas tak to vidiim. Ma niekto skusenosti s liekom SUMAMED? Este raz dik.

rada

HOPE chod cez GOOGLE na chlamydie a tam sa docitas viac teraz to mala moja znama liecba trva dlhsie a prenasa sa to pohlavnym stykom to jej povedal dobry lekar ktory sa tym zaobera a neviem o tom aby to bolo aj u deti