Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kde zohnat kvalitny vitamin C?

BJ

Ano. Rovnaku najdes aj v DM, ako 100g pixlu vitaminu C. Pozri, ci nahodou nieje lacnejsi (V DM Stoji 2 eur / 100g).

Bohuzial, samotna kyselina askorbova, nieje moc vhodna, niektori tvrdia, ze dokonca skodi. Vitamin C musis zmiesat s bioflavoidmi. Tie si mozes kupit aj samostatne a pridat do toho prasku. Alebo su vitaminy C, ktore obsahuju aj urcitu cast bioflavoidov. Tie zlepsuju vstrebavanie vitaminu C, a vitamin C aj dlhsie ostava v krvi.

Druha moznost, je pridat tu kyselinu askorbovu alebo rozmixovat s rajcinami, kiwi, atd... mozes pridat aj MSM.. MSM a vitamin C sa navzajom doplnaju a spolu ucinkuju lepsie. To iste plati naprikald aj o rutine - flavoide nachadzajucom sa napriklad v pohanke.

bratislavaaa

Dnes som natrafila na praškovy vit.C vemica,v zlozeni je len kyselina askorbova.Mate s nim skusenosti ????
Vdaka

singer

U Jamieson treba citat co obsahuje. Ako sladidlo pouzivaju sukralozu, co je podla viacerych stranok strasne svinstvo. Treba pozriet nejake BIO produkty momentalne mam v plane otestovat ( -odkaz odstránený- ), pripadne ( www.natural-sk.sk ). Tiez ma tato tema zaujima, pretoze pokial as uz da sprznit aj vitamin C, tak potom co sa neda?

Kýčera

A ja, k tomu Tvojmu príspevku niet čo dodať! Ak chcete tabletkovú formu, tak potom dajte prednosť kanadskej firme Jamieson.

TimTomT

na -odkaz odstránený- mas taky ze Fit Ce Vitamin, ktory je cisto bez hocijakych pridavnych latok, ci alergenov a za 60 kapsul to vychadza na 6,5€

Quixik29

ja osobne nakupujem na www.natural-sk.sk. I keď niektorí budú možno útočiť, že nejaký marketing alebo niečo,.. ale otázka bola jasná, že kde zohnať

oudeicrat

RNG dobry postreh, vdaka za upozornenie. Cize cisty vitamin by som musel jest vkuse cely den aj v noci aby som z toho mal uzitok. Tak preto maju tie komercne tabletky tolko "pridavkov", pretoze tie su tam hlavne kvoli rozlozeniu posobenia v case.

K tomu co pisal BJ pred 4 rokmi o evolucii: jedno z moznych evolucnych vysvetleni straty schopnosti syntezy je take ze kedze nasa strava bola bohata na vitamin C, tak selekcny tlak v neprospech straty tejto schopnosti nebol dostatocny na to aby sa tato mutacia odstranila z genofondu.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kde zohnat kvalitny vitamin C? - Fórum - ZDRAVIE.sk