Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sex s moslimom

Sandyka22

Ja som vydata Viac ako 2 roky za turka Moslema a musime povedat ze jeto uzasny manzel ano jeto aj o kompromisoch .ale ako manzel je skvely a jeho turecka Rodina velmi mila nikdy som nepocitila zeby som bola ina . Ano ked sme v turecku nenosim kratke sukne,vystrihy,Ani tricka bez rukavov ked navstevujeme silne veriacich moslimov ale jeto moj prejav ucty k ich viere nikto to nevizaduje

lea128

kami, ja sa cudujem ako ho vlastne este mozes milovat, ked vies aky je clovek, aky chrakter ma a ze ma totalne ine zivotne prioriy a celkovy iny pohlad na zivot. ja si neviem predstavit, zeby som sa do takehoto cloveka zamilovala, ale viem si predstavit, zeby som sa velmi rychlo odlubila, ked by som videla aky v skutocnosti je...A ze to beries ako zivotnu prehru som tiez velmi prekvapena, pretoze ved odides domov a nebudes s nim zit, ked sa vratil k zene, nie?? Ja by som povedala, ze je to este zivota vyhra, ze si sa nedala zmanipulovat este viac...lebo ako si povedala, he to tak odlisna kultura, ze taketo manzelstva len malokedy koncia dobre...A ze si donesie tam zenu na 3 mesiace a potom mozes prist ty :D sak to je nonsens...

Kami.83

Všetko je to o prisposobilosti... Baby ale uvedomte si ze sme rozdielna kultúra , oni za islam dajú život a hrať sa v europe na prisposobilych moslimov to dokazu do času kým neotehotnies alebo neodydes s ním do ich sveta. Viem o com rozpravam,môj príbeh začal pred troma rokmi. Na prvý pohľad som sa do neho zamilovala , bol pekný , uctivy, slušný , no proste iný ako bežní chlapi . Najprv sme boli kamaráti , v tom čase prechadzal krízou so svojou ženou s ktorou mal syna. Vraj sa rozišli a ona odysla naspäť ku svojej rodine. Samozrejme sme sa do seba zamilovali a začali plánoval našu budúcnosť .Bola to láska ako hrom, nasluboval všetko čo mi videl na očiach , plakaval a prosil na kolenach ked sme sa pohadali. To mi inponovalo, ved ktorý chlap to robíl.Bol úžasný , dala by som za neho život a on za mna( to som si myslela) . Otehotnela som, nechcela som dieta ale podarilo sa to na prvý raz. Ked mu to došlo , ze čaká dieta s europankou, štyri mesiace ma prehovaral na potrat, ale ja som si ho obhajila. Som v deviatom mesiaci, pred mesiacom mi medzi rečou oznámil , ze je naspäť so ženou .bol to pre mna sok, ale netušila som ze prekvapenie ma ešte v zálohe . V tom čase som bola doma na Sk lebo pracujeme v zahraničí.Zohnala som byt kúpila mu auto, minula všetky peniaze len aby sme žili ako rodina.musela som sa sem vrátiť , lebo na Sk by mi nedali matersku. Ale k veci.. Kým nevedel ze to bude syn bolo všetko v poriadku, potom nam naplánoval život u nich doma , s toho som mala hrôzu , lebo už nehral hru prisposobenia, už ukazoval pravidla ich viery. Samozrejme som sa vzoprela, ze tam nejdeme a nikdy neprímem islam a ich zvyky. Odpoved bola rýchla , ked porodim odidem domou a on do nášho bytu odnesie svoju ženu na tri mesiace a ked odíde tak môžem dôjsť . Urazky z jeho strany sú na bežnom poriadku, nenávidí nás . Maly ešte neni na svete a už o ňom oprava ako neprijatelnom, menejcennom lebo je vraj europan. Láska pominula, nechce sa mi veriť ze tento chlap niekedy pre mna plakal. Tak teras čakám na porod aby som mohla odísť domou, je to pre mna obrovská prehra v živote a je mi to ľúto hlavne kvôli nášmu synovi. Nevrátil sa viac k nemu lebo na striedacku ja nedokážem žiť , ved je to choré . Nepomohli slzy, prozby...Ja verím ze sú aj takí s ktorými sú zeny šťastné , ale ja som to šťastie nemala . Ja som pri ňom padla na hubu, je zbytočne sa pýtať kde sa stala chyba. Chyba je v našich odlišných kulturach , za to nemôže ani jedna strana. Verte či nie, stále ho milujem, ale zároveň nenávidim. Všetci mi hovoria ako to dokážem s ním ešte žiť a poviem Vám niekedy už mám chuť sa obesit, lebo tie veci čo rozpráva strašne bolia, ale zachvilu nebudem viac sama, budem mat pre koho žiť aj ked viem ze to bude ťažké . Neodcudzujem moslimov, každý vyrasta vo svojej kultúre a viere, len je ťažké tieto kultúry zlucit.Ako sa vravi každý z nás je strojcom svojho šťastia , ja som to šťastie oblúkom odysla . Dúfam , ze vaše budúce skúsenosti s moslimami budú len pozitívne , každý si zaslúži byt šťastný .

lea128

Barbora, ved to, ze sa poznate len rok...to mas este ruzove okuliare na ociach...a este ked napises, ze je velmi ziarlivy... s jeho odlisnou kulturou a vychovou to nevesti urcite nic dobre
Pisete tu vsetci, ze nie su vsetci rovnaky, ved nikto nevravi, ze su, ale je to hrozny risk, najst si kulturne a celkovo odlisneho chlapa- araba a dufat, ze ten moj bude super. A co ak nie a prejavi sa to az prilis neskoro, uz ked bude tazke vycuvat? Ale kazdy si je strojcom svojho stastia :)
Inak ja som pekneho araba este v zivote nevidela, vsetci tu ospevujete ich krasu, ale mozte mi poslat link aspon na 1 schopne vyzerajuceho?? Lebo pre mna vsetci maju taky strasne tupy ksicht :D

Barbora74112

ja mam priatela moslima.. je to uzastny chlap! ale velmi mi na nom vadi je velmi ziarlivy .. ako niektore tu pisete ze moslimovia nikdy ,... nie je to tak.. niektory su dobry a niektory zly. a moslim vie velmi dobre milovat! ja si s nim vychadzam velmi dobre. pozname sa rok a myslim si ako keby sme sa poznali cely zivot mam taly pocit! jeden uzastny chlap! zijem v turecku ;)

.L.o.L.

Vseci tu nadavate na moslimov a hadzete ich do jedneho vreca ale nie vseci su rovnaky. Moja teta sa za jedneho videla maju krasnu dcerku a su spolu stasni vidno ako sa lubia a aj ked ich sem tam pochyti nejaka hadka ale v ktorom vztahu nieje ?? zije snim v zahranici a bola som za nou tiez som si zacala nieco s jednim moslimom a aj ked sa moji rodicia nevedia cez to preniest budem si stat za svojim lubim ho a je uplne uzasny. Preco si myslia ze vseci su rovnaky ? ved su to taktiez ludia ako my a tiez sme odlisni..Ved nikto na tomto svete nieje dokonali tak sa nad tym pozamyslajte a nehovorte tak o vsetkych.

taya

inak minule sme s manzelom aj rozpravali preco je tolko zien nestastnych z moslimov :( no tu to mame. Skoda lebo pravy moslim zenu respektuje, nesmie o nej hovorit pred kamaratmi pretoze chrani jej sukromie a to co sa deje doma nesmie sa vynasat, muz by mal vzdy ked moze svoju zenu obdarovat, a teraz POZOR! v Korane sa pise ze co sa tyka sexu ju muz nesmie donutit ale ked ona chce on vzdy musi suhlasit, to znamena ak muz zenu zneuzije nieje pravy moslim... a to by som mohla o tom rozpravat co sa praktizuje a co je pisane v Korane, ak si na dovolenke nechate pomotat hlavu je to vas problem pretoze ti chlapi z dovolenkovych destinacii necakaju na nic ine.

taya

Moslimovia sa rozdeluju este na niekolko dalsich skupin tak ako v krestanstve mate katolikov evanjelikov... v islame su moslimovia sunna, shiti...
Nehadzte vsetkych do jedneho vreca a koniec koncov vtztah moslim-krestan iba malokedy vyde.
Ja som moslimka manzel je moslim a mame uplne super vztah.
Kamoska to iste ona ma svojho manzela 8 rokov a perfektne..
Ale nakoniec chcem povedat ze negativne skusenosti mate lebo si nevyberate moslimov sunnitov... nabuduce dajte pozor.

0vecka

hmm teraz ma tak napadlo ze by bolo celkom vtipne kebyze taky moslim pocas sexu vytiahne kobercek a zacne sa hadzat o zem :D

kludne

Ahojte. Ja som 7 mesiacov vo vztahu s tunisanom. Ma 29 rokov a žije uz 7 rokov v Europe. Najprv sme boli len kamarati a on bol zenaty s jednou ceskou. Ona uz predtym mala vztahy s viacerymi moslimami a kedze nebola od detstva vedena poriadne ku krestanstvu, citila sa stratena a tak studovala ostatne nabozenstva a nakoniec konvertovala na islam. Videla som na nom, ze nie je v tomto vztahu stastny, vzali sa ako mladi a ako priatelia, ale neklapalo im to.
Zacal chodit za mnou, ale sam bol z toho zmäteny a nevedel, co ma robit. Potom mi oznamil, ze jej navrhol, aby sa rozviedli a ona suhlasila. Dnes je uz stastne rozvedeny, ale s nou su stale priatelia, je to este studentka, tak ako ja, takze jej pomaha financne ked treba. Vravel mi, ze videl na jeho mame, ze nie je uplne stastna z jeho manzelstva (a to bola dievca konvertovana), lebo videla, ze nie su naozaj stastni, ze to nie je taka laska, ale nikdy mu priamo nic nepovedala, nechala to na nom.

Zalubili sme sa rychlo, co som prekvapena, lebo ja som este nikdy nebola zalubena. Oznamil to aj doma, aj to ze sa rozvadza a aj to ze ma novu lasku. Rodicia neboli nadseni, lebo aj jeho mladsia sestra sa nedavno rozviedla, ale v pohode, voči mne konkretne nemali nic. Po 3 mesiacoch sme dokonca boli u nich doma na dovolenke. Rodicia su strasne zlaty, otec ma ma velmi rad, jeho mladsi bratia takisto, komunikujeme francuzsky, anglicky. S mamkou mame jediny problem, a to je jazykova bariera, lebo ona hovori iba arabsky, ale je velmi zlata. NIkdy mi nedali najavo zeby som bola nezelana. Samozrejme, aj jeho mamka by bola radsej vo vseobecnosti, keby mal moslimku, lebo vie ze kulturne rozdiely mozu sposobit problemy, ale to je asi rovnaky nazor, ako mojich rodicov, ktori maju prirodzenu obavu, asi ako vsetci znami, ale obaja moji rodicia ho akceptuju, pokial ma to urobi stastnou. Som rada, ze sa k tomu tak postavili.
Dokonca aj jeho kamarat, co je teda dost ortodoxny moslim, ma ma radsej ako jeho byvalu zenu, o ktorej tvrdil, ze proste nie je moslimka, aj ked je konvertovana. Priatel mi stale hovori, ako o men rozprava, ze som dobre dievca.
Aj jeho vzdialenejsia rodina, ktoru sme navstivili, vsetci boli ku mne mili a vraveli mu, aby sa o mna staral lebo vidno, ze som dobre dievca.
Nesnazi sa ma kovertovať, prave naopak, podporuje ma v mojej evanjelickej viere, vlastne chce, aby som mu lepsie vyvetlila nase nabozenstvo a preco su katolici a evanjelici a chce aby som chodila do kostola.
Zatiaľ mám s ním absolútne pozitívnu skúsenosť, ale priznám sa, že ma tieto príbehy okolo ostatných skúseností desia. Človek nevie, či má veriť svojim inštinktom alebo ostatnym ludom. Verim, ze statisticky budu skusenosti zien viac negativne, ako pozitivne, lebo hlupakov je vzdy viac, hlavne ked sa citia silni s oporou viery, ktorú si vykladajú tak ako im to vyhovuje.
Ale ja dám šancu dobrých percentám.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sex s moslimom - Fórum - ZDRAVIE.sk