ako na tehličky?

tehla

aa... odvtedy ked som sla na skolu sa mi to vratilo vsetko.. pretoze som sa prejedala.. atd.. som si nahradzala vsetko co som si cez prazdy odopierala... cely den pre telkou s chipsami v ruke.. a jojo efekt jak svina.. lebo som nemala energiu cvicit.. zo skoly.. proste dokazila som si cele telo a metabolizmus.... nerob to pls :)

tehla

no..
bolo to v lete.. vtedy som nemala co robit.. tak kazdy den som cvicila aerobik a k tomu 1000-2000 brusakov.. ale nie jednotvarnych.. sikme, sklapacky.. na nete pohladaj.. je ich veela..
jedla som nie vela... proste kravina.. nerob to..
radsej pomaly..
a trvalo to mesiac? asi tak..

blue eye

dakujem za tipy...ale rozhodne nemozem povedat ze som chudunka...len ked sa na mna (no na brucho)pozeram z boku tak to neni take strasne ale chuducka nejsom...o zadku a stehnach ani nehovorim....
ak sa mozem opytat tak za kolko si vtedy mala tu korytnacku..aj ked to bolo rychlo a nie zrovna zdrave...

tehla

blue eye
no tak ty si chudunka heej? :) no tak to moj boj bude na obrovsky dlhu trat.. myslim ze ta tak skoro nedobehne :)
ja mam ale vyhodu, ze neznasam kolace.. takze sa ich nikdy neprejem :) budem sa snazit cez prazdniny - tj 19 dni - urobit so sebou maximum.. vtedy budem mat konecne cas.. som maturantka, tak mam trocha viac povinnosti..
takze pondelok, streda, piatok - aerobik, utorok, stvrtok, sobota/nedela - posilnovanie.. jeden den z vikendu budem mat regeneraciu.. a skor to bude asi sobota.. alebo nedela.. podla toho kedy budem hyrit :D bo dva dni po sebe vacsinou nehyrim..
a mam dalsiu vyhodu.. milujem zimne sporty.. takze korculovat budem chodit okrem toho, lyzovat.. a este danciiit celu noc :) tesim sa :) nech ten tuk ide dolee!!

inak.. ja som uz raz taku jemnunku korytnacku mala.. ale to som makala riadne vela.. ale to mi uplne sibalo vtedy.. 2000 brusakov denne?? nebola som normalna.. teraz to beriem inak.. pomaly.. nech je to zdrave.. proste zbavit sa tuku a budovat svaly..

este ozaj.. odporucam jest bielkoviny na vecer.. na druhy den nebudes mat tazky zaludok a podporuju budovanie svalov.. a nebudu sa ti snivat skarede sny :D aspon mne sa nesnivali:P :D

blue eye

shenya
neda sa to aj nejak inak...beh pre mne nie je vhodny z toho dovodu ze mam problemy s kolenamia strasne trpia pri behani...bicykel nestaci? =D

blue eye

xnusoba
mohla by si mi teda poradit ze co jest kedy a ako..popripadne ze kolko asi makat...ako...kolko krat do tyzdna a tak...chcela by som zacta uz cez vianoce cvicit ale je mi jasne ze to pojde lepsie az po vianociach....ale chcela by som teda dovtedy mat nejake tie rady...

tehla
budem sem pisat moje priblizne vysledky...teda ak na sebe nieco uvidim:)
neviem kde presne sa mam odmerat ale
takto to mozem povedat ze mam toho tuku akurat do jednej ruky ked si sadnem a vyvali sa to spod tricka...ale ked stojim vyzeram chudo...:)

blue eye

ahojte baby...tak aby som to ujasnila chcem mat tie svaly nie moc viditelne ale tak jemnucko...jak pise tehla taku korytnacku:)

tehla

odtehlicka:)
mala si velke kocky? ja by som chcela taku jemnu korytnacku.. mne sa celkom paci take jemne vyrysovanie.. nie uplne skarede obrovske.. to fakt nie :)
ale chcem aby to vyzeralo, ze som na tom makala :)