Gelové nechty, v Trenčíne

Príspevok v téme: Gelové nechty, v Trenčíne
miška

Ahoj, chcela by som poradiť, či nepoznáte niekoho v Trenčíne kto robí gelové nechty ( príp. či tu niekto osobne nerobí). Ale len seriózne nemám záujem o slečnu, ktorá ma kurz 2 mesiace...v dnešnej dobe nei je probelém si kurz zaplatiť ale potom tá robota "stojí za to"...takže len niečo s čím máte ossobne dobré skúsenosti za dobrú cenu...ďakujem

Nailambinete

Ahojte dievčatá, volám sa Eva Guzlejová.Som rada, že sa tu o mne píše. Ak ma niekto hladá, sídlim v budove Slovakotexu na prízemí. Dúfam,že tie,ktoré ma navštívili boli spokojné, aj keď som drahá.Ahojte

lea

Baby to je tažko kde robia dobré nechty každej z Nás sa páči niečo iné,ale ako mnohé píšete Eva Guzlejová robí dobré ale drahé potom som vyskúšla južanku tam tiež som bola spokojná,tá pri tom hrade sa celkom dá len je preafektovaná a drahá.

nikolettta

V južanke robia nechty super ale bacha su tam dve nechtarky ta je dobra kde su solarka.mne spravila super nechty vydržali mi 6 tyždnov Nika

juliana

takze urcite do Maxu, alebo este pri tom hrade sa celkom da, Bibi alebo tak sa to vola...este aj Eva Guzlejova dobre robi, ale momentalne neviem kde sidli....hlavne nie hasicska,pri kasarniach,ani na namesti nic moc a uplna katastrofa juzanka a druhy podchod pri zlatej fatime vedla opravy obuvy...

miska - tn

ja som nasla web kde je mnozstvo salonov, ktore robia manikuru a gelove nechty - besttime.sk ,,

su tam aj galerie a cenniky, dokonca tam je aj regsitracia pre odbornikov zadarmo s kompletnymi profilmy a galeriami a cennikmy,, celkom pekne :-)

katka..

ves co,...ak mas zaujem o kvalitu...urcite zajdi bud do maxu..vedla new yorkera otvorili velmi kvalitny salon...alebo ak nie tam tak ves ako sa ide od hotela Tatry smerom na hrad po tej ceste okolo katovho domu..tak tam je jeden salon urcite ho uvidim po pravej strene ..ten je velmi dobry