slzy na licach

Príspevok v téme: slzy na licach
chlapcek

ja uz neviem co mam so sebou robit :(nechodil som do skolky, v skole som bol tichy a sam s nikym som sa nebavil hanbil som sa, mal som vzdy malo kamaratov a nikto ma nemal rad, neskor som mal otca v base tak som sa zmenil a ludia ma nemali radi proste som bol cely cas sam. Mal som 1 dobreho kamosa ale pri nastupe na strednu sa nase cesty rozisli. Neskor to bolo vsetko v poriadku nasiel som si kamosov s nimi som kazdy den chodieval von boli sme asi 6. Oni boli vsetko co som mal. Ale potom sa to cele zvrtlo, jeden si nasiel dievca, druhy, treti, stvrty, piaty.. a kedze si nasli baby, na kamaratstvo uz nevystal cas a vsetci sa namna vykaslali a som sam :( mam 17 rokov, nemam dievca a ani som nikdy nemal. Teraz kazdy den depkujem a placem bo som sam nemam s kym ist von nemam co robit nudim sa chybaju mi kamarati.. Chodievam na net na pokec a tak a vzdy ked mi nejake dievca napise ja blbec hned pomyslim nato ze by som sa snou dal dokopy.. Neviem preco ako keby som nevedel byt normalny kamarat s dievcatom, proste hned myslim na to ze sa snou dam dokopy asi som na hlavu. Potom sa sklamem bo zistim ze ma frajera alebo nic nechce abo ja neviem a vzdy kazdy den koli takimto veciam placem depkujem a tak. V poslednom case ma uz kazda malickost nastve asi mam z detstva komplexy alebo co fakt neviem uz co mam robit ale toto detstvo utapane v slzach ma uz fakt nebavy :(((( Dievca som nemal preto lebo som moc preberavy.. nehovorim o vyzore. Vacsina dievcat ktore spoznam mi hovori aky som fajn pekny a rozumny a ze som fajn chlapec taky akych je malinko.. niektore by si somnou aj chceli zacat ale ja som strasne preberavy.. napr nezniesol by som keby priatelka fajci abo keby pije abo chodi do mesta piatok sobotu proste tieto veci ma strasne deru.. a vzdy ked spoznam nejake dievca a strasne sa mi lubi a chcel by som nieco viac, zistim ze fajci pije abo neviem co a porad sa rozrevem.. som moc citlivy fakt neviem co mam robit :-(((

sisuliatko

Ajoj
Smiem sa spytat na daky tvoj blizsi kontakt, alebo skype, mail? Alebo ak to tu nechces zverejnovat dam svoje icq 475960167. Neboj sa, chcem sa iba porozpravat :0)

lillianna

ahoj chlapcek, precitala som si zopar nazorov, a aj ten kde reagujes na psa, že to nie je človek...ale čudoval by si sa, nie nadarmo sa hovori že pes je najlepší priateľ človeka...ano naozaj, ked mas steniatko, teda ked je pes malinky, staras sa o neho, rozpravas sa s nim a jednoducho najdete si k sebe cestu, tak že vas nerozdeli nikdy nič a nikto...a ked je velky s laskou ti vracia to, čo si preň urobil, ako si sa staral, maznal, hral, venčil a pod...vyskusaj a neolutujes...a časom prídu aj kamoši, aj frajerka, neboj, to potrebuje čas a príde to samo, podľa mńa, nič čo je robené nasilu dlho nevydrží, práve naopak, nemysli na to radšej a príde to samo, samota je zlá, ale nepoddávaj sa jej, ver sám sebe a buď hrdý, podľa toho čo píšeš sa nezdáš byť zlý...papa

trdielko22

ano to si presne mysli, bud hrdy nezalezi na druhych len na tebe, ja som bola tisickrat kritizovana viac nez to.. hnusila som sa inym - lebo moja povaha bola horsia ako som vyzerala, to preto lebo sa so mnou nik nebavil, nenavidela som ich vsetkych za to co zo mna spravili, nenechaj aby z teba spravili to co nechces- nejaku obludu bez nazoru a sebaucty a neplackaj, bude to v poriadku, bud sam sebou, pracoval si na sebe tak to nechaj plynut.. a smej sa na ostatnych... smiech je najlepsia zbran(:

chlapcek

snad ano al eja neviem... ked som bol na zakladke v9. rocniku tak som vyzeral otrasne maly tucny na kratko ostrihany proste nikto sa radsej ani nepozeral namna.. tak som sa uvedomil zacal som cvicit zmenil som imidz.. teraz vyzeram ovela lepsie si myslim aj koli tomu cviceniu aj vlasy mam dlhsie a taak... ked som bol skaredy nechutny tak namna ludia kaslali bo som bol nesympaticky.. teraz namna kaslu bo si myslia ze som namysleny koli tomu ze som opeknel :-(.. ziadna ma ani nechce spoznat bo si hned myslia ze som namysleny deblicek.. to mam zacat vsetkych prosit aby si to omne nemysleli? :-(

trdielko22

no chlapcek, ja som mala tiez taketo problemy od osmeho rocnika zakladnej az po treti rocnik strednu, vzdy skola domov popratat spat, skola domov telka spat, raz mi namontovali strojcek- kolko som preto naplakala ani nevravim, skola domov s nikym sa nebavit nudit sa a spat, nasla som si blaznivu zalubu vo filmoch tak sa zo mna stal filmovy fanatik, nejeden film poznam, este ze bolo aj raz do roka leto, taksom isla ,,sama,, byciklovat(: a knihy- vela knih, nuda nuda a este raz nuda, z nasich som mala doslova ponorku, ziadny net nic nebolo, a potom prisla tyzdnova dovolenka pri mori a prisiel chlapec o akom kazde dievca len sniva, v stvrtom rocniku sa vsetko zvrtlo, odrazu ked som mala chalana tak sa so mnou zacal bavit ten alebo ten ale uz som na nich kaslala, nasla som si zopar kamosiek, s ktorymi chodim aj teraz na vysku.. teraz je vsetko omnoho lepsie.. a krajsie, urcite sa aj na teba usmeje stastie len tomu treba dat cas.