Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môžem zato ja?:(

Príspevok v téme: Môžem zato ja?:(
jjjjj

Mozem zato ja?..som s priatelom skoro 2 roky....tento tyzden bol trochu namahavy a sme spolu neboli tyzden:(..dnes sme mali moznost byt spolu,ale on ide o siestej na oslavu,ked sme spolu volali opytala som sa ci by nemohol prist o 5 a by prisiel na oslavu o hodinku neskorsie..pohnewal sa..a povedall ze nie:(..ja som mu zlozila...urobila som dobre?:((((( som na vine?:(((((((

phoebee

ja som urobila zle?ked som chcela trochu pozornosti???svet by sa nezrutil keby prisiel na tu oslavu ani nie o hodinku neskorsie??....

monicka2509

jjj a to je podla teba ok?ako nevravim musi mat aj kamaratov,nemoze stale len pri tebe sediet,to je jasne,ale vsetko s mierou,ty si musis prehodnotit ci je stebou rovnako ako s nimi,ak nie tak zakroc..

jjjjj

nikto ma nevolal :((((...ja snim skoro nikde nechodim,nikdy neviem co robii...malokedy mi zavola..mam taky pocit,ze kamarati vzdy aj budu pre neho prednejsie nez ja..nepride ku mne len preto lebo ide s kamaratom tam a tam :(:((( ja som zufala..ale ja ho lubim,aj keby mi neviem co urobil..a vzdy mu vsetko odpustim..uz sa len zdrziavam aby som mu nezavolala:(

phoebee

jasne ze si urobila chybu, si prestav ze mas ist niekam na oslavu a priatel ta otravuje ze mas byt s nim, naco ho stresujes. a este mu aj polozis.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Môžem zato ja?:( - Fórum - ZDRAVIE.sk