Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako dalej??nevladzem

Príspevok v téme: ako dalej??nevladzem
aleksikk

ludia nevladzem...pred par dnami som sa vratila z liecenia..mam problem ktory tu nebudem rozoberat ale prisla som nato ze ked som s tamad vysla mam totalne depky..ale totalne....myslienky mam desne,samovrazebne...nedokaze ma nic potesit...na vsetko som citliva...uz treti den vkuse revem..proste neviem co dalej...psychiatra navstevujem...ale nepomaha mi to...a ani lieky nie,,,nechcem robit hluposti.bojim sa ze nieco spravim.a ze ublizim:(

zwedavus

možno by si si mala nájsť nejakú činnosť, ktorá ťa bude napĺňať a pri ktorej nebudeš mať čas rozmýšľať nad takými vecami. mohla by si vyskúšať tancovanie, pri ňom sa uvoľňujú endorfíny, ty sa trocha odreaguješ od takých myšlienok, budeš v spoločnosti a rozprúdiš tvoje telo. alebo skús jogu - relaxačné cvičenia, ktoré ťa posilnia, v ktorých sa naučíš vnímať svet aj inými očami. alebo niečo tomuto podobné, neviem presne čo ťa baví. aj teraz, ak ťa prepadne taká myšlienka, snaž sa ju zahnať, nahlas si povedz "vypadni odtiaľto, nemáš tu čo hľadať" a začni sa venovať niečomu, pri čom budeš myslieť na iné veci. je pekné, že svoju rodinu máš tak rada, tak aspoň máš v živote oporu. a keď ťa bude niečo trápiť, porozprávaj sa s nimi, určite ťa vypočujú a slová blížneho vždy padnú veľmi vhod. možno sa to pokúsia aj nejako riešiť. alebo máš nejaku blízku kamarátku, ktorej dôveruješ? vyrozprávaj sa jej, povedz čo ťa trápi, spolu sa vám bude ľahšie rozmýšľať. a hlavne nesnaž sa byť sama, snaž sa byť stále v spoločnosti ľudí, oni sú tí, ktorí ťa dokážu dostať z každej depky, ktorí ťa vždy vypočujú a možno ti ani nedovolia pomyslieť na také veci:) snaž sa svoj čas vyplniť tak, aby si bola s nimi čo načastejšie, choďte si len tak niekde sadnúť, niečím sa potešiť, porozprávať:) uvidíš, možno ti to dobre padne. a psychológ teda v tejto veci nepomáha? a berieš aj nejaké taletky, antidepresíva? ak k nemu chodíš, tak sa mu s týmto zdôver, čo všetko ťa trápi, buď k nemu otvorená, on tam je pre také prípady a aby ti hlavne pomohol. popr. ak chceš tak zájdi do lekárne a kúp si nejaké tabletky. poznám derpim, ktorý pomáha pri depke a slúži na zlepšenie nálady, no ale neviem. po tabletkách siahni až v najnevyhnutnejších prípadoch. a hlavne neklesaj na duchu, nie vždy je svet ružový, ale ty si silná a zvládneš aj také veci!:) drž sa.

tyra11

oli.. mas pravdu.. tiez nechapem, preco sa chce zabit clovek, ktory je zdravy alebo sa aspon moze uzdravit ak chce.. ale clovek, na ktoreho chorobu neexistuju lieky, sa na vsetko pozera inak.. so mnou je to podobne, mám len malú nádej, ale držím sa jej

dfgbdbrb

to liecenie ti nepomohlo? viem ako sa cítis, pretoze som tým presla. tie myslenieky sa snaz niecím kompenzovat. sportuj, tancuj, nakupuj, stretávaj sa s kamarátmi, pís, kresli....cokolvek. Ono to postupom casu prejde, neboj sa. Viem ze je to tazké, ale ono to prejde. Ak chces napís mi na pokec: Rockgirl25. dufam ze nic neurobís, pretoze más iste vela ludí oklo seba ktorý ta majú radi a zivot pred sebou. Vies, zivot je síce tazký,. ale aj prekrásny. Ale ked budes mat na ociach cierne okuliare, neuvidís tie krásne farby zivota.

zuzana12345

predvianočný čas a vôbec zima negatívne vplýva na psychiku človeka.Hlavne na ľudí ktorí už nikoho nemajú sú sami a nemajú sa s kým porozprávať o svojich problémoch. Uzatvoria sa do svojho sveta začnú sa ľutovať a depresia je na svete.Tvoj problém to asi nebude.Zdôverila si sa niekomu blízkemu o svojom probléme?Možno by ti pomohlo len sa niekomu vyrozprávať, aby ťa niekto pochopil.Možno máš aj nejakú priateľku.Musíme si vážiť svoj život.Je množstvo ľudí ktorí by hrozne chceli žiť a nieje im dopriate pre ťažkú chorobu.

oli..

život je ťažký a musíme bojovať. ja som chorá, som na vozíku a každý deň si hovorím, prečo ja, každý deň si ovorím, že ako veľmi by som chcela byť zdravá. ale každý deň ráno vstanem a poviem si, že budem ďalej bojovať s osudom. Takže kým si fyzicky zdravá, máš rodičov, zmeň lekára, lebo na tvoju diagnozu existuju lieky.

aleksikk

prave rodina ma drzi pri zivote.prave KVOLI NIM som este TU.keby tu jeden z clenov mojej rodiny nebol nesom tu ani ja..bojim sa to urobit uz kvoli nim..chcem aby oni zili stastne..a viem,ze keby som si zobrala zivot,nikto z nich by to nepochopil a ich stastny zivot by sa obratil na zivot plny smutku..a to nechcem...takze fakticky nezijem kvoli sebe ale kvoli nim

iii

na samovraždu ani nepomysli !!!!
vieš, mne teraz umrela suseda oproti na chodbe. mala 58 rokov.bola chorá.
má len jednu 30 ročnú dcéru, ktorá nikam veľmi, okrem prace, nechodila.
vždy bola s mamou a otcom. a zrazu tej mamy niet. vieš si predstaviť čo prežíva? hrozne ju ľutujem a neviem ako jej pomôcť. a vidíš, musí to zvládnuť a žiť ďalej. veď aj ty musíš mať nejaký dôvod žiť. rodičov, prácu, kamarátov...

aleksikk

na prechadzke som bola prave som sa vratila nedavno.a dookola som si oopakovala:dokelu preco musim slapat po tej hnustnej spinavej debilnej zemi?preco?preco?ja tu uz byt nechcem!islo auto davala som si otazku.skocit?neskocit?ked som si povedala skocit tak podisla som len ku kraju cesty..skutek utek...ale diky moc.za pochopenie.zlata!!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.