Sex v deň po menštruácii

Príspevok v téme: Sex v deň po menštruácii
lillianna

Chcem sa opýtať, skúsených, žien či mužov..dnes sme sa milovali s priateľom, neurobil sa do mňa ale von na bruško, avšak mám deň po menštruácii a chcem sa opýtať, či to nemôže byť napriek tomu nebezpečné, nechcela by som totiž ostať tehotná. ďakujem za všetky solídne príspevky

erekl

tehotna meas byt z coho preboha sa preberte uz zeny co tu pisete hluposti jedna po druhej jak soplane!Sa to neda citat

jasom

No nevravim, ze si zastavam ludi, ktori maju nechraneny sex, ale mam podobny problem..brala som tabletky ale vysadila som ich o tri mesiace sa mi stalo, ze som mala prerusovanu suloz asi dva dni po menstruacii ...bolo to dost necakane..teraz mi meska menstruacia uz par dni a mam z toho stresy...stale citim ako by mala prist bolia ma prsia a aj brucho ma pobolieva ale krvacat som nezacala stale..inak ziadne priznaky nemam..mala som aj kvasinky a brala som na to tabletky POLYGZNAX ale tie myslim na cyklus nemaju vplyv..zajtra budem musiet ist kupovat test...a este chcem dodat, ze ja nie som ziadne decko mam uz dost rokov a predsa mi to stalo tak tu kde koho neodsudzujte..stava sa to..uz mam kupenu antikoncepciu tak dufam ze ju este budem potrebovat

tak

tiez suhlasim s tym ..deti nemaju co trtkat ked to nevedia..a este k tomu bez ochrany...a tehotna meas byt z coho moja mila..

guna

A to teraz po kazdom sexe budes takto stresovat? Co tak porozmyslat sa chranit? Nechapem tieto deti. Sex nie je iba o strachu. Ak sa stale bojis, tak este nesexuj a pockaj, ked na to budes pripravena.

liliannna

no asi to ani neurobím, chalan si je na 100% istý, že sa nemohlo nič stať..tak dufam ze to bude v poriadku

lillianna

no vies uz som taku tabletku raz pouzila..a ano urobila take ze rozhadzala kramy a tak...ale bola som istejsia a kludnejsia...no v tomto pripade si myslim ze to bude zbytocne ako vravis, len to mi beha po rozume, ze moj gynekolog mi raz vravel, ze on splodil svojej zene dieta v den PO. teraz neviem ci to tak chcel alebo si nedaval pozor neviem...ale vravel ze takto ma dve deti:) aaach