Prosím o radu

Príspevok v téme: Prosím o radu
lillianna

Chcem sa opýtať, skúsených, žien či mužov..dnes sme sa milovali s priateľom, neurobil sa do mňa ale von na bruško, avšak mám deň po menštruácii a chcem sa opýtať, či to nemôže byť napriek tomu nebezpečné, nechcela by som totiž ostať tehotná.Bojím sa a ďakujem za všetky solídne príspevky

lillianna

Dakujem za nazor...a aj za to, ze sa tu bavíte na môj účet:) ale v každom prípade tá historka že cez pupok...je ozaj smiešna...no ja dufam ze je vsetko ok a ze casom sa dostavi dalsia M.

Karoll

lilliana podla toho co si napisala je pravdepodobnost, ze by zostala tehotna dost mala.
Za prve pocas menstruacie, alebo hned po menstruacii je malo pravdepodobne, ze by si mala ovulaciu.
Za druhe pokial ste praktikovali prerusovanu suloz tak sa sance este znizili.
Ale priroda je nevyspytatelna, takze 100% to nie je ani s tabletkou PO alebo HAK. Jedine chrbtom k sebe a kazdy sam :)
P.S. To, ze prejdu spermie cez pupok to bol dobry for :D mi to pripomenulo matrix a ako si tam roboty vrtali dieru do toho ich mesta :D

lillianna

ahoj mia, dakujem, viem, ze tu bola malá pravdepodobnost, ale vačšinou dostanem kramy pravidelne..a prave teraz som ich mala posunute o 7 dní, preto som sa obávala toho, či sa mi neposunú aj tie plodné...tabletka stojí 650,- je to dosť, ale tehotenstvo riskovať nechcem za žiadnych okolností..teda zatial:)

mia90

lilliana kolko stoji ta tabletka? ja si myslim ze si zbytocne stresovala, bola to mala pravdepodobnost zeby si otehotnela a plodne dni zacinaju tak na 10 den od zaciatku menstruacie, ale kazda zena ma iny cyklus.

gater

Chcel som aby sa nad hlupostou ktoru som napisal ludia pousmiali. Nebolo to vazne. Otehotniet by si nemala ked sa ti urobil na brusko....ale nebude to na 100%. s pozdravom j

lillianna

Čo to snad nemyslis vazne???srandujes???Sakra...no este ma drzi snad to ze ,,sme to robili" deň po menštruácii....ale toto som nečakala že ..a si si isty ze tu tabletku užila včas??

gater

To su tie dvojicky ktore sa narodili dalsiemu paru ... Aj ona si zobrala tabletku po a mala dvojicky. Dobre ich poznam...nesrandujem. :) j

lillianna

Ahojte, tak ja som to uz vyriesila aby som bola kludna a mohla sa ucit na skusky, pouzila som tu tabletku PO..vola sa escallpele...pekne draha ale chcela som si byt na istom...no stale su tam este 2% neistoty...