Chcem blond - ziadne zlte vlasy

Príspevok v téme: Chcem blond - ziadne zlte vlasy
gogo_inka

no mam taky problem,,, svoje mam tmavohnede vlasy, mala som husty blond melir a dala som si na hlavu blond farbu,,, tam kde som mala melir mi chytilo pekne ale svoje vlasy tak trochu do zlta, ako sa mam zbavit zltej farby ? prosim piiiiiste aku farbu si mam kupit aby som mala pekne blond vlasy a nie ziadne zlte jak kura,,, pls napiste presne nazov farby :) dakujem pekne

gogo_inka

no... bolo to opät zlte len trosku svetlejsie tak som o 6 este behala do tesca a kupila som si N10ku palette a som si ju,,, pekne mi vybielilo ale vlasy mam totalne znicene :(

gogo_inka

mno svoje mam tmavohnede ale nechapem,,, dala som si tu istu farbu ktoru som si davala pred rokom na odrastene korienky ( mala som blond ) a my vytahala uplne do snehobiela a teraz som si dala znova tu farbu a mam ich zlte... vobec to nechapem

jaja

Ake mas svoje povodne vlasy ?? vies to je tym ze by si si tie vlasy mala najprv odfarbit peroxidom (zosvetlit) a potom sin naniest farbu... Moja kamaratka si odfarbuje z ciernych farbenych vlasov na blond a bude musiet pouzit asi aj 10% peroxid... NO ALE NECHECM VIDIET AKO JE VLASY BUDU VYZERAT...ci jej vobec nejake zostanu