Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolesť žlčníka-možné od nervozity?

Príspevok v téme: bolesť žlčníka-možné od nervozity?
františka

Pred 15-imi rokmi som bola operovaná na žlčník, doteraz som žiadne vážnejšie následky nepociťovala /snažila som sa nejesť jedlá pri ktorých som cítila, že sa necítim dobre/. V poslednej dobe však mám trvajúce bolesti /zatiaľ nie krčové,ale stále/ pod pravým reberným oblúkom, mám pocit, že nesúvisí s potravou. Posledné 3 roky som prekonala niekoľko životných problémov, ktoré sa ma veľmi dotkli. V poslednom období som aj nesmierne nervôzná, dokonca musím dávať pozor, aby som nepovedala nejaké veci, ktoré by ma mrzeli celý život , som veľmi výbušná, nepokojná, neviem spávať. Cítim sa ako nenormálna, musím chodiť a chodiť. Mám pocit, že tá bodová bolesť pod pravým reberným oblúkom sa stupňuje aj s mojou nervozitou. Má s tým niekto skúsenosti resp. vie poradiť. Dakujem pekne.

janka666

Žlčník ťa po operácii nemá bolieť, ale žlčník súvisí s prácou pečene a pankreasu. Ide celkovo o trávenie, takže bolo by dobré ísť k lekárovi na vyšetrenia v akom stave je pečen. Drž chvíľu pečenovú diétu a ak to neprejde, tak na krvné testy. Zdravého človeka nemá nič bolieť, bolesť je prvý prejav, že sa niečo s orgánom v tele deje.

ta3

ja mam skusenosti, ze zlcnik boli, ked sa clovek bori s vaznymi problemami, dlhodobe stresy sa neprejavuju iba bolavym zlcnikom, ale spustaju aj rozne ine zdravotne problemy ci choroby, psychika je nad fyzicnom a ked nie je v poriadku, casto sa to prejavi aj na telesnej urovni, bolestou alebo chorobou, preto je velmi dolezite strazit si svoju psychiku, uz aj vedci, lekari-alopatici pripustaju, ze cca 80% chorob je psychosomatickeho povodu

Cryptik

Mne velmi pomohlo pit po ráne 3dcl vlastného moču, úspech neni zaručený a veľmi mi to chutí a trocha vam aj žlčove kamene vyplachne..

mira

Povedala by som, že máš problém s pečeňou. Ten je zapríčinený prevažne živočíšnou potravou a sladkosťami.
Mala by si vynechať na dlhší čas všetko živoč. povodu, tiež od mlieka, hlavne syry a vajcia. Bielkoviny získaš zo strukovín a celozrnných obilí. Pri problémoch s pečeňou je doležité jesť veľa zeleniny, hlavne zelených vňatí, hlavne cibuľky, pažíky, por a pod. a kvasenej zeleniny. Kyslá chuť je potrebná na regeneráciu a uvoľnenie stiahnutej pečene.

lonko

Ja mam podobne tazkosti, tiez si myslim, ze je to od nervozity, lebo pri silnom rozculeni sa bolesti vystupnuju. Bol som uz na viacerych vysetreniach a dokopy mi nic nepovedali: (

jarusa

daj si do poriadku nervy,nieco na ukludnenie a tiez precistit oraganizmus,je vela sposobov caje,stavy,prípravky a ked problem neprejde, navstiv lekára.nervy psychika maju vzdy suvis s travenim,hlevne zlcník,pankreas, zaludok,jedno s druhym suvisi.

františka

ešte by som chcela dodať, že je mi stále aj na zvracanie a puls mám často 110-120. Krvný tlak v norme alebo sk§r nižší

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bolesť žlčníka-možné od nervozity? - Fórum - ZDRAVIE.sk