Odchod z prace pocas skusobnej doby

Príspevok v téme: Odchod z prace pocas skusobnej doby
tinusska

Spravili ste to niekedy? ako sa na vas sef dival? ja som v tejto firme zamestnana 2,5 mesiaca, ale ako keby som tam bola rok, tolko som si toho uzila... pre niekoho byva piatok bud den ako kazdy, alebo volnejsi, pre mna je to najhorsi den, bezne aj dvakrat revem, co sa tie nervy nedaju vydrzat.. teraz v piatok ma uz aj napinalo na wc od stresu... a vlastne, podobne je to aj cely tyzden, pridem domov z prace, rozplacem sa.. problem tam je v tom, ze nemaju system a nevazia si ludi.. ozaj, co vlastne robim, asistentka obchodneho oddelenia - je to taka mensia firma v ba. skoda, ze sa clovek az neskoro dozveda, ako sa ludia menili na jeho mieste... platovo je to tiez na zaplakanie.. ako novu pracu zatial nemam, vyzera to tak, ze budem na cas dobrovolne nezamestnana.. len pri mojej povahe sa velmi bojim ist za sefom a povedat mu to... dodajte mi odvahy prosim...

tinusska

Ludkovia, dakujem za podporu... vcera som tam bola poslednykrat a dnes som uz nezamestnana... hmm... som dobrovolne a stale skusam nieco najst... dufam, ze sa cim skor podari a hlavne v normalnej firme....

rolnicka

Tinusska hlavu hore! Jednodocho napis vypoved - nech ma vsetky nalezitosti co ma mat a daj mu podpisat prevzatie, ktore si ty nechas. A potom dovidenia. A ked bude na teba drzy, tak bud aj ty. Vsak koncis, tak Ti nic nemoze. Len nech Ti podpise tu vypoved!
Neboj taketo neprijemnosti byvaju vsade. Treba sa k tomu spravne postavit a hlavne s rozumom a nenechat si skakat po hlave. Nech vidi, ze ty sa ho nebojis a vies o com hovoris.
Vela stastia prajem.

kikuus

v skusobnej dobe mozes odist kedy chces a vobec nehlad na jeho zaujmy, je to tvoj zivot a keby si mala brat ohlady na kazdeho takehoto idiota tak sa daleko nedostanes..treba trosku sebavedomia prist povedat ze odchadzas bo sa ti to za tie nervy a prachy neoplati...uplne bez mihnutia oka

ewitkaaa

no ja by som mu asi vmietla do oci ake je to debil popri tom, co by som mu povedala, ze odchadzam. A povedala by som mu urcite ze sef nema byt hovado,ale ak chce mat motivovanych zamestnancov a snazivych musi byt prisny ale priatelsky a pristupny a nie hovado, ktore si mysli, ze je pan sveta zatoze sedi v riaditelskej stolicke, to este nic neznamena, predsa. A nenechala by som sebou zametat od niekoho cudzieho a ponizovat sa, vratila by som mu uder presne tak ako on mne

kikulka

tak vieš čo,aj keď to nebude zrovna najlepší odchod,ale veď si mu to už naškrtla a on sa správa ako debil,tak by som mu proste zavolala,alebo poslala email,že končíš,že si za ním bola,ale bohužiaľ sa zachoval tak,ako sa zachoval a už ho nemusíš nikdy vidieť a ak ti začne nedávať do telefónu,tak to môžeš položiť=)

ella

ja som to takto spravila. zazivala som to iste co ty, kazda smena bola horsia a horsia, plakala som. tam bol vsak uplne zvrateny kolektiv, ohovaranie, vymysleli si chyby, ktore som ani neurobila ti moji kolegovia iq tykve... raz som to uz naozaj nezniesla, isla som za sefom a povedala, ze koncim. nepridem uz na ziadnu smenu, aj ked to treba oznamit vopred,tak mi nerobil problemy, bol uz zrejme zvyknuty. tiez som sa neskor dozvedela, ze je tam taka 60% fluktuacia. ak to tak citis, odid, preco by si sa mala trapit. takze vidis, nie si sama, co odisla v skusobnej dobe. nemusis sa bat.

joni_

tinuska ty mas pravo pocas skusobnej doby odist bez udania dovodu, treba to nahlasit tusim 3 dni vopred pred odchodom (tym terminom nie som si ista) a nemozu ti nic urobit, aj keby sa postavili na hlavu...
mozno si zanadavaju, ale tebe to moze byt jedno, ak mas naozaj take velke problemy s tou pracou, tak utekaj cim skor, urcite si najdes nieco lepsie :) a ukazes im a hlavne sebe, ze mas nejaku hodnotu a nebude ti nikto skakat po hlave, drzim palce

dada

Pozri ...strapnuje iba seba a ak sa bude zaujimat preco chces odist, povedz mu na rovinu a avlastne sa ti ulavi, naozaj, viem o com pisem...

tinusska

dakujem za prispevok... ja som sa s nim bola uz aj o tom porozpravat.. vlastne tento pondelok co bol, ked som mu to nadskrtla v piatok tak ma zhodil... a poslal von z kancelarie...