Odchod z prace pocas skusobnej doby

Príspevok v téme: Odchod z prace pocas skusobnej doby
tinusska

Spravili ste to niekedy? ako sa na vas sef dival? ja som v tejto firme zamestnana 2,5 mesiaca, ale ako keby som tam bola rok, tolko som si toho uzila... pre niekoho byva piatok bud den ako kazdy, alebo volnejsi, pre mna je to najhorsi den, bezne aj dvakrat revem, co sa tie nervy nedaju vydrzat.. teraz v piatok ma uz aj napinalo na wc od stresu... a vlastne, podobne je to aj cely tyzden, pridem domov z prace, rozplacem sa.. problem tam je v tom, ze nemaju system a nevazia si ludi.. ozaj, co vlastne robim, asistentka obchodneho oddelenia - je to taka mensia firma v ba. skoda, ze sa clovek az neskoro dozveda, ako sa ludia menili na jeho mieste... platovo je to tiez na zaplakanie.. ako novu pracu zatial nemam, vyzera to tak, ze budem na cas dobrovolne nezamestnana.. len pri mojej povahe sa velmi bojim ist za sefom a povedat mu to... dodajte mi odvahy prosim...

dada

tinusska ...urob to a budes si vazit sama seba!!!
Ty si sama rozhodujes o svojom dalsom osude ...tak dtoho...neboj sa sefa, je to clovek ako ktokolvek iny a preto bud priama a otvorena ...mozno mas problem, ale iba Ty rozhodujes ako sa budes citit.
Drz sa a chod si za svojim cielom!!!