Velke bolesti pri menstruacii

Príspevok v téme: Velke bolesti pri menstruacii
666

Prosim vas. Mam 15 a uz od prvej menstruacie mam dost velke bolesti. Pred casom to trochu ustupilo, no teraz to začalo znovu a uz sa mi to neda znasat. Nie je to az taka bolest, ze odpadavam, ale je to naozaj velmi bolestive, tabletky nezaberaju, vacsinou to prejde tak po 4 hodinach a vecer zacne znovu, takze nemozem spat. Mama ma nechce vziat k lekarovi, zevraj to prejde. Co mam robit?

nika5

moni1504@azet.sk. Vie mi niekto povedať, prečo sa mi tam súčasne pri pridaní príspevku nezobrazuje aj mailová adresa? Som myslela, že keď som sa zaregistrovala, mailová adresa bude vždy pri mene.

anonymný

Ahoj! Pri menzese som si užila svoje. Od 13 rokov som mala bolesti a bolo to čoraz horšie. Takže: Neprejde to samé od seba, iba možno po pôrode. Treba s tým niečo robiť, aby to nebolo horšie. Ak chceš, poradím ti čo robiť na zmiernenie bolestí. Napíš mi na mail. Neboj sa, nie som dílerka, čo by chcela na tebe zarobiť, len bohužiaľ som taká chodiaca lekárnička. Ak nemáš mail, napíš mi sem, že ho nemáš.

kamca1

K lekarovi mozes ist aj sama. Mozno ti predpise nejake tabletky. Ja ked som bola mladsia asi v tvojom veku, tak som nieco brala, len uz neviem ako sa volali tie lieky. Ja mam tiez velke bolesti, ale zabera mi na to nurofen. A tiez mi nikto neveri, ze mi je zle. No kto nezazil, tak asi nepochopi.