Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

CERUZKA NA OCI A PRIRODZENE LICENIE

Príspevok v téme: CERUZKA NA OCI A PRIRODZENE LICENIE
lll

ahoj,velmi sa mi paci licenie oci s ciernou konturkou(ak je linka nakreslena tenko),je to jemne a vyzera prirodzene
ale ked si to dam ja a uplne tenko a slabucko vyzeram zmalovane (a to aj ked nemam na sebe nic ine-ziaden ruz,lesk,tien...iba tu konturku)mam svetlu plet a tmave vlasy,sivo-zelene ocim,moze za to ta plet?

lll

hmm,vedela som to:( no co uz neako sa s tym musim zmierit.... inak tu bielu ceruzku som si aj chcela kupit ,ale kamoska ma odhovorila ,ze to bude vyzerat strasne tak fakt neviem....ale biela ceruzka by mala oci zvacsovat a to by mi celkom padlo vhod:)

jaja

ja by som asi vyskusala dat si iba spiralu (kvalitnejsiu nech aspon riasy su vyrazne) nejaku jemnu farbu na licka a lesk to by bolo take prirodzene :)

danuska123

awoj :) moja ja mam tmavo hnede vlasky, do cierna, zelene ocka a svetlu plet...aaa prave tu je ten problemik . nam cierne ocka nepristanu :) skor si daj bielu ceruzku do vnutornej strany ocka, nejaky svetlucky tien do kutika oka napr fialovy, spiralu a si krasna:) nam nejde fakt cierna mamka mi vravi ze ked si dam ciernu vyzeram ako matoha :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

CERUZKA NA OCI A PRIRODZENE LICENIE - Fórum - ZDRAVIE.sk